Trakkulup 1. Büyük Trakya Buluşması

Ynt: Trakkulup 1. Büyük Trakya Buluşması

ÇeLişki_37 link=topic=68796.msg799808#msg799808 date=1385327126' Alıntı:
Alper abi bence 7 aralık olmaması gerekir, çünkü Trakya bölgesinden de Ankara buluşmasına gidenler olabilir, bu üyeler için iyi olmaz gibime geliyor, bu arada Trakya da olursa bende katılmayı düşünüyorum İstanbul ' da yasıyorum yakın bana.
Ankara listesinde ben göremedim ama tarih farketmez benim için yeterki buluşmayı yapalım.Trakyalılar buluşamadılar dedirtmeyelim.;)

Lokasyon olarak Çorlu - Lüleburgaz hattı Trakyanın merkezi sayılır , lakin buralardada Orion dışında bir AVM maalesef yok , AVM ' yede bilmiyorum artık kaç kişi oluruz , öyle 15-20 tane abazanın aynı anda olması diğer insanları rahatsız eder mi acaba? :):) Ev sahipliği konusunda müsait olan kimse bulamadık.
Hakikaten fikir ve mekan konusunda kaldık , ilerleyemiyoruz. Nasıl yapalım?
Yazın vs olsa direk piknik ve mangal olayına girerdik lakin havalar iyice soğudu artık.
Bu buluşmayı İstanbul ' a alsak nasıl yaparız acaba?
Mesela Silivride Maxi var , içerideki ortam uygun mudur? Oralarda oturan arkadaşlarımız daha iyi yanıtlar bunu.

ufukk link=topic=68796.msg801313#msg801313 date=1385628657' Alıntı:
Lokasyon olarak Çorlu - Lüleburgaz hattı Trakyanın merkezi sayılır , lakin buralardada Orion dışında bir AVM maalesef yok , AVM ' yede bilmiyorum artık kaç kişi oluruz , öyle 15-20 tane abazanın aynı anda olması diğer insanları rahatsız eder mi acaba? :):) Ev sahipliği konusunda müsait olan kimse bulamadık.
Yazın vs olsa direk piknik ve mangal olayına girerdik lakin havalar iyice soğudu artık.
Mesela Silivride Maxi var , içerideki ortam uygun mudur? Oralarda oturan arkadaşlarımız daha iyi yanıtlar bunu.
Önce Ankara buluşmasına katılarak biraz fikir sahibi olun, Trakya buluşması Anadolu Yakasın da Beykoz da olur, Agusta nın mekan uygun bu işe, sakin bir köy kahvesi var evinin altında.

ufukk link=topic=68796.msg801313#msg801313 date=1385628657' Alıntı:
ufuk hocam avm ler pek uygun olmaz gibime geliyor. yani 10-15 kişi grup halinde girince insanlar garip garip bakabilirler. şahsen ben rahat olamam :D biz doğa adamıyız nerde bayır çayır orası lazım bize :D

GÜRKAN link=topic=68796.msg801335#msg801335 date=1385636110' Alıntı:
ufuk hocam avm ler pek uygun olmaz gibime geliyor. yani 10-15 kişi grup halinde girince insanlar garip garip bakabilirler. şahsen ben rahat olamam :D biz doğa adamıyız nerde bayır çayır orası lazım bize :D
% 100 seninle aynı fikirdeyim , daha önce Nail abi de önceki buluşmalardan edindiği değerli deneyimlerini yazmıştı.
AVM işi bize göre değil , bizler köylü insanlarız , bizim doğal ortamımız oraları değil haliyle, edeceğimiz muhabbet , ses vb konularda etraftaki ailelerin rahatsız olması muhtemel , lakin konuda gördüğün üzere mekan sorunu var.
Açıkçası mekan konusunda sıkışıp kaldık , ne yapsak acaba?
Yaz veya bahar ayları olsa bir piknik alanına gidip olayı halledeceğiz.
AVM lerde ancak küçük buluşmalar olabilir , 4-5 kişiyi geçmemesi lazım.
Tam bilmiyorum ama konuya olan ilgiye bakarak 10-15 arası kişinin buluşmaya ilgisi var.

nailyetek link=topic=68796.msg801329#msg801329 date=1385635209' Alıntı:
Önce Ankara buluşmasına katılarak biraz fikir sahibi olun, Trakya buluşması Anadolu Yakasın da Beykoz da olur, Agusta nın mekan uygun bu işe, sakin bir köy kahvesi var evinin altında.
Beykoz bana uyar.
Lakin Trakya dan Beykoz ulaşımı biraz ters olabilir.
Diğer arkadaşlar ve Agusta ne der acaba bu işe?

selam arkadaşlar yaklaşık iki aydır sinsi sinsi :D siteyi takipediyordum genelde hayvancılık bölümünü konuyu bugün gördüm silivriliyim çorluda tekstil işnde çalışıyorum köye gidipgeliyorum bu buluşmaya kabulederseniz katılmak isterim hatta davet etmek isterim ama nasılbiryer olmalıdiye düşünüyoyum köyde kahve falan bilmiyorm nasılolur.

gümüşpınar link=topic=68796.msg801356#msg801356 date=1385639275' Alıntı:
selam arkadaşlar yaklaşık iki aydır sinsi sinsi :D siteyi takipediyordum genelde hayvancılık bölümünü konuyu bugün gördüm silivriliyim çorluda tekstil işnde çalışıyorum köye gidipgeliyorum bu buluşmaya kabulederseniz katılmak isterim hatta davet etmek isterim ama nasılbiryer olmalıdiye düşünüyoyum köyde kahve falan bilmiyorm nasılolur.
Hoşgeldiniz.
Daha önceden hiç Trakya buluşması yapılmadı.
Anadolu tarafında olan üyelerimiz önceleri AVM de farklı mekanlarda denemişler , fakat pek rahat edememişler.
Daha sonra üyelerin köylerinde toplanmaya karar vermişler.
Sabah otogarda toplanıp , ev sahibi üyenin köyüne gidiyorlar.
Orada mangal - çay sohbet gibi aktivitelere giriyorlar.
Bizde buluşup çevreyi ve ortamı rahatsız etmeden sohbet edebileceğimiz bir mekan veya ortam arıyoruz. Bizde mangal vs olmasada olur , razıyız. Üyelerimiz tok gelsinler. :):) Beraberce bir lokantaya gidip yemekte yenilebilir duruma göre.
Bence etraf rahatsız edilmeyecekse köy kahvesi vs ortamda olabilir.
Sizin köyünüz hangisiydi? Ulaşım vs alternatifleriniz nasıldır? Şehir dışından gelecek üyelerimiz nasıl ulaşabilirler?

gümüşpınar link=topic=68796.msg801359#msg801359 date=1385640922' Alıntı:
silivriye 18 kmetre akören köyü. alipaşalı erkan bilir ona yakınız ulaşım sorunu olmaz avalar nasıl olur sorun orda
Lokasyon avantajlı bir yer sayılır.
Silivride - Garden restaurant vardı sanırım , orada veya benzeri bir yerde yemek yenilip köye gidilebilir.
Toplanma bölgesi yani sohbet edilip , vakit geçirilecek yer köy kahvesi mi?

nailyetek link=topic=68796.msg801329#msg801329 date=1385635209' Alıntı:
nail abi samenin tadına bakacan yani bidaha kafaya koydun!!;);)
ufukk link=topic=68796.msg801341#msg801341 date=1385637556' Alıntı:
Beykoz bana uyar.
Lakin Trakya dan Beykoz ulaşımı biraz ters olabilir.
Diğer arkadaşlar ve Agusta ne der acaba bu işe?
ben diycem abi sizler uygun görürseniz herzaman kapım açık sizlere nail abi geldi gördü buralar uygun gerçekten şehir merkizene 10 dk hem köy hem şehir ;) ben çok isterim eğer gelirseniz ...;