Trakkulup 1. Büyük Trakya Buluşması

Merhaba Arkadaşlar,

20 Kasımdan sonra çiftlerin bitme durumuna göre , Çorlu ' da ilk buluşmamızın yapılmasını öneriyorum.
Hepimizi fikrini söylesin , konuşalım tartışalım.
Böyle bir organizasyonun zamanı geldi diye düşünüyorum.
Trakyalı kardeşlerim ne dersiniz? Yapabilir miyiz?

Ynt: Trakkulup 1. Büyük Trakya Buluşması

Silivri mangasi, Tekirdağ tayfası, Kırklareli garnizonu, Edirne taburu, iştima alicaz ona göre, mazeretsiz gelmeyene hatrimiz kalir, hatta cevre illerden katilim bekliyoruz

İş durumuna göre güzel olur diye düşünüyorum abi. Orion bilindik bir yer orada toplanılabilir. Gerçi belki başka yerde vardır. Çorlu ' lu arkadaşlardan fikirler gelir diye düşünüyorum.

nailyetek link=topic=68796.msg784133#msg784133 date=1381427366' Alıntı:
Anadolu çiftçileride davetlimi?
eve mümkündür.
alipasalierkan link=topic=68796.msg784130#msg784130 date=1381427019' Alıntı:
İş durumuna göre güzel olur diye düşünüyorum abi. Orion bilindik bir yer orada toplanılabilir. Gerçi belki başka yerde vardır. Çorlu ' lu arkadaşlardan fikirler gelir diye düşünüyorum.
orion uzun saat oturup sohpet edecek pek yer yok gibi, buluşma yerini Çorlu lu arkadaşlara bırakırsak daha iyi olur,
ama Çorlu tam merkez buluşma yeri olarak ideal bir yer.

Burgazda pek öyle yer aklima gelmedi, tabi daha iyi yer olursa daha iyi olur maksat merkezi olsun herkez kolayca gelsin
Nail abi sen zaten macirsin , trakyalisin :). :)
Buluşma yeri trakya olduğu için trakya buluşmasi, tüm türkiyeye açık buluşma, benim aklimda ânkaraya gitmekte var :) :)

Daha önceki buluşmalardan edindiğimiz tecrübeye göre; alışveriş merkezleri pek uygun olmuyor. Daha sakin ve mütavizi yerlerde sohbet daha sıcak oluyor.
Ankara buluşmasını son 2 yıldır köylere taşıdık son derece güzel oldu, hatta o kadar koyu sohbet oluyor ki fotoğraf çekmek bile akla gelmiyor. Uygun zaman olursa katılmayı düşünüyorum, davetiniz için şimdiden teşekkürler.

Tabi avm de cok kalabalik olunursa rahat edilmez, neseli ve keyifli sohbet etrafi rahatsiz edebilir, bu kadar cok erkek nufus bir arada dikkat ceker, benim aklima sehirden uzak kir lokantasi tarzi yerler geliyor, yada mekan konusunda bir gonullu lazim. Nail abi siz nasil bir program yapiyordunuz? Bizimle paylasirsan memnun oluruz siz epey tecrubelendiniz

ufukk link=topic=68796.msg784148#msg784148 date=1381428242' Alıntı:
Tabi avm de cok kalabalik olunursa rahat edilmez, neseli ve keyifli sohbet etrafi rahatsiz edebilir, bu kadar cok erkek nufus bir arada dikkat ceker, benim aklima sehirden uzak kir lokantasi tarzi yerler geliyor, yada mekan konusunda bir gonullu lazim. Nail abi siz nasil bir program yapiyordunuz? Bizimle paylasirsan memnun oluruz siz epey tecrubelendiniz
Daha önce 2 buluşmayı AVM lerde yaptık, olmadı A.O.Çiftliğine gittik v.s. açıkçası; oralarda evsahipliği yapan arkadaşlara yük fazla olduk, onlar her ne kadar olmaz deslerde, biz biraz rahatsız olduk. Yük olmuş gibi oluyor insanlara.
Sonra ben bir fikir sundum, köyde bizi ağırlayacak gönüllü yokmu diye. Volkan talib oldu ve ilk defa denedik çok güzeldi. Geçen yılda Çağrı evsahipliği yaptı çiftlikte, o da güzel oldu.

nailyetek link=topic=68796.msg784149#msg784149 date=1381428505' Alıntı:
Daha önce 2 buluşmayı AVM lerde yaptık, olmadı A.O.Çiftliğine gittik v.s. açıkçası; oralarda evsahipliği yapan arkadaşlara yük fazla olduk, onlar her ne kadar olmaz deslerde, biz biraz rahatsız olduk. Yük olmuş gibi oluyor insanlara.
Sonra ben bir fikir sundum, köyde bizi ağırlayacak gönüllü yokmu diye. Volkan talib oldu ve ilk defa denedik çok güzeldi. Geçen yılda Çağrı evsahipliği yaptı çiftlikte, o da güzel oldu.
Böyle bir buluşmada program nasıl oluyor abi? Otagardan gelenleri aliyorsunuz, sonra sabahtan buluşup akşama herkez evine mi dönüyor?

ufukk link=topic=68796.msg784152#msg784152 date=1381428745' Alıntı:
Böyle bir buluşmada program nasıl oluyor abi? Otagardan gelenleri aliyorsunuz, sonra sabahtan buluşup akşama herkez evine mi dönüyor?
Aynen, herkes sabah otogarda olacak şekilde otobüse bilet alıyor, trenle gelenleri bir arkadaş alıp geliyor. Sabah 9 gibi toplanıyoruz, zaten Ankaralı dostların hepsinde araba var, toplanıp hareket ediyoruz, akşam da başka şehirlerden gelenler dönüş için tekrar otogara bırakılıyor.
Avm lerde; gürültü çok fazla, birde çay-muhabbet işi pek iyi olmuyor. Ayrıca fiyatların da yüksek olduğunu düşünüyorum. Diğer şekilde ev sahipliği yapanlar ve biz kahvaltı için zaten(pasta-börek-poğaça) tarzı şeyleri evde hazırlatıyoruz. Sonrası kısa yoldan mangal- kola-çay şeklinde devam ediyor.
Bu arada bizim kulübün gençleri acayip mangal yapıyor, kar yağsada -10 olsada yılmıyor gençlik.:D

Ben davetli miyim :) Zamanlama yapmak çok önemli bu işte. Ayrıca Nail abinin dediği gibi buluşma köylerde yada çiftlik tarzı olan yerlerde olursa çok daha güzel olur. Hem yakın yakına olursa traktörleri de denemiş oluruz. Güzel bir buluşma organizasyonu yapmış oluruz.

doganbey1 link=topic=68796.msg784286#msg784286 date=1381439898' Alıntı:
Ben davetli miyim :) Zamanlama yapmak çok önemli bu işte. Ayrıca Nail abinin dediği gibi buluşma köylerde yada çiftlik tarzı olan yerlerde olursa çok daha güzel olur. Hem yakın yakına olursa traktörleri de denemiş oluruz. Güzel bir buluşma organizasyonu yapmış oluruz.
Sen bileciklisin bilader.:D