td65 d tekçeker

arkadaşlar bugün itibariyle 5 traktörümden en eskisi olan 1996 model karaburun 55-56 ve üste kalan parasını 2014ün 8. ayının 15inde ödemek üzere yani bayiye senet karşılıgı borçlanarak td65d tekçeker kabinli almak üzere pazarlıgı bitirdim sadece şuanda yeni traktörüm gelince 55-56yı verecegim parayı dediigim şekilde ödeyecegim birmiktar faiz bindi fakat banka ile ugraşmak istemedim bazı teknik problemlerden dolayı
bayiden arkadaşlar geldi evde yaptık pazarlıgı
yarın imza vs işlerini halledecegim artık traktör nezaman gelirse tam belli degil
buarada gökhan özkan kardeşimi çok aradım bugün facede ve burda ama kısmet degilmiş enazından bir fiyat bilgisi alacaktım hayırlısı bakalım
4 nh 1 başak oldu takım artık :D

Ynt: td65 d tekçeker

hayırlı olsun kardeş....
ALLAH gönlüne göre versin..

haa yazmayı unutmuşum iyiki takımda erkunt yok yoksa arızalarından dolayı takımdan bir tanesini erkunta arıza parası olarak satmak zorunda kalırdın :( bak kullanıcısı benim şu ana kadar 11 bin tl den fazla para verdim yalan söylemiyorum gerçek bir radyatör değişimi 600 tl olursa gersini sen düşün...

şerefli1 link=topic=68819.msg784314#msg784314 date=1381444881' Alıntı:
hayırlı olsun kardeş....
ALLAH gönlüne göre versin..

haa yazmayı unutmuşum iyiki takımda erkunt yok yoksa arızalarından dolayı takımdan bir tanesini erkunta arıza parası olarak satmak zorunda kalırdın :( bak kullanıcısı benim şu ana kadar 11 bin tl den fazla para verdim yalan söylemiyorum gerçek bir radyatör değişimi 600 tl olursa gersini sen düşün...

teşekkür ederim
darııs başına diyeyim
buarada erkunt ve tümosanada baktım buyaz boş vakitlerimde şehre her gittigimde özlelikle bu 3 markayı inceledim fiyat larını falan sordum aynı beygir gücünde en pahalı olanı almak nasipmiş :)
buarada şeytan kulagına kurşun şuanda model yılları 2010-2012-2013 olmak üzere 3 nh var daha allaha şükür garanti kapsamında ki peryodik servis bakım hariç usta yüzü görmedim
sadece ilk aldıgım nhde lastik problemim oldu o biraz can sıkmıştı içlastileri cebimden para verip degiştirdim 200küsür liraya o sorun çözüldü
birdefada aynı traktörümün hava filtresinden egzosta gelen hortum ön tekerdeki çamurlugun temasıyla parçalanmıştı onuda 45liraya kendi cebimden almıştım sonra garantiliymiş servise parçalananı verdim yeni hortum getirdiler oda şimdi yedekte duruyor

m_koyuncu70 link=topic=68819.msg784996#msg784996 date=1381605334' Alıntı:
Hayırlı olsun abi td65 kaç model orjinal kabinlimi
teşekkür ederim kardeş yeni sıfır km alıyorum orjinal kabinli bakalım nezaman gelirse artık sipariş verildi inşallah 1-2 ay bekletmezler

ydincbayram link=topic=68819.msg784998#msg784998 date=1381605473' Alıntı:
Hayırlı olsun güzel seçim yapmışsın.
teşekkür ederim uzunzamandır araştırıyordum nasip 65 almakmış