Kelepir Römork

Ynt: Kelepir Römork

Eski hırsızlar bunların yanında gene adammış!!! Yalan-dolan alavere-dalavere diz boyu! Yakında kıyamet koparsa şaşmayın, demedi demeyin :)

Bi yokladık... Adam sanıp inansak gitti 4 bin... 'parayı yatır kamyon hemen yolda' hikayesi aman dikkat!

Römorku kaçırmayım derken paranızdan olmayın. Sahtekarla tamakar birbirini bulurmuş :)

bazende şöyle yapıyorlar:römorku başka birinle pazarlık yaptık adam yolda,m sen yarı parasını şu hesaba yatır.ben adamları römorku sattım deyip yoldan çevireyim diyorlar..inanıpta adamlardan önce ucuz römorku kapmak için yarısını yatırırsan para gidiyor..

UÖZKAN.77 link=topic=68838.msg784508#msg784508 date=1381508080' Alıntı:
Polisi arayıp ihbar etsen gelecen-dilekçe...vs bi ton iş... Yaşasın zalimler için cehennem!

abi bu şerefsizler geçende 4500 tl ye remork koymuşlardı üniversiteli olabilirler kendilerini arattırıp para kazanıyorlardır... sop-*-sa sop-*-sa

Muzaffer ararsan söyleyecekleri 'şu an sivasa doğru şirketin bi kamyonu çıkmak üzere nakliye de almayız istersen ama parayı hemen çıkart muhasebe öyle istiyo'

Römork Kırklareli üretimi bunlar tuzlada özel yapıldı diyo... 2 telefon görüşmesinde 2 ' den fazla YALAN!

Aynı o tip reflektörsüz bi römorka bigün arkadan girer diyecem bugün yeni doğan bebemin hatırına affettim gitti namıssızı :)

Kardeş öyle bi römorkun gerçek fiyatı 10 tl civarı kesin...

insertend link=topic=68838.msg784496#msg784496 date=1381506144' Alıntı:
http://www.dmkmakina.com/?newUrun=1&Id=575912&CatId=bs375080&Fstate=&/R%C3%B6mork---4-Teker-Sofral%C4%B1

DMK MAKİNA

Adres : D-100 karayolu Üzeri 10. Km Sarıcaali Mevkii Lüleburgaz Kırklareli

Tel : 0288 431 46 66

Fax : 0288 431 47 17

Kurumsal Gsm : 0542 332 59 59

E - Posta : info@dmkmakina.com

kardeş sen buradamıyın bende yerini doldurmaya çalışıyordum da görmedim kusura bakma ;D

Kapak yüksekliğini sordum bocaladı, üretim yeri bocaladı, nakliye bocaladı, ülen bilmoyasan bu moku git mektebin de oku :)

Ayrıca burda İNG bank yok hiç olmadı olması lazım gelmiştim orya, illa oraya yatacak dedi hepten sapıttı :)

Bi adam illa sahtekarsa, sahtekarlık yapacaksa azıcık da olsa beyin lazım, hem sahtekar hem beyinsiz oldu mu AÇ kalır!

UÖZKAN.77 link=topic=68838.msg784530#msg784530 date=1381509742' Alıntı:
Kapak yüksekliğini sordum bocaladı, üretim yeri bocaladı, nakliye bocaladı, ülen bilmoyasan bu moku git mektebin de oku :)

Ayrıca burda İNG bank yok hiç olmadı olması lazım gelmiştim orya, illa oraya yatacak dedi hepten sapıttı :)

Bi adam illa sahtekarsa, sahtekarlık yapacaksa azıcık da olsa beyin lazım, hem sahtekar hem beyinsiz oldu mu AÇ kalır!
beceriksiz sahtekarlar :)

allah allah bide böyle sahtekarlarmı varmış cok ayıp
adam sahtekarlık yaparken bide karşısındakini düşünmeli adam ne durumda nasıl geciniyor
hadi diyelim adam ucuz diye kanıp parayı yatırdı bunlar o parayı rahatça yiyebilecekmi
bunun gibilere slk-*-s slk-*-s slk-*-s verecen sopayı galiba bizide dolandırdı esnafın bir onu esiy-*- esiy-*- esiy-*- böyle dövücen :D

pusat link=topic=68838.msg784534#msg784534 date=1381510256' Alıntı:
allah allah bide böyle sahtekarlarmı varmış cok ayıp
adam sahtekarlık yaparken bide karşısındakini düşünmeli adam ne durumda nasıl geciniyor
hadi diyelim adam ucuz diye kanıp parayı yatırdı bunlar o parayı rahatça yiyebilecekmi
bunun gibilere slk-*-s slk-*-s slk-*-s verecen sopayı galiba bizide dolandırdı esnafın bir onu esiy-*- esiy-*- esiy-*- böyle dövücen :D
valla bi bende hep düşünüyom sahtekarlıkla elde edilen parayı nasıl yiyolar hayret ediyom