En iyi arkadaşımın babasının hayatını kaybetmesine sebep olan traktör kazası..

Fotoğrafları internette tesadüfen gördüm.En samimi arkadaşımın babasıdır kazayı yapan...Bu kaza 2010 ' da oldu.
Pazar günüydü iyi hatırlıyorum.Dershaneye gidecektik arkadaşım ile .Evlerinde beraber kahvaltı yaptık.Sonra telefon geldi hemen tarlaya gitti.
O anki manzara gözümün önüne geldikçe etkileniyorum.Tarla köyden 15 km kadar uzaktaydı.Babam patates taşıyordu o zaman.Nasılsa ona da telefon gitmiş o da hemen traktörle geldi çekmeye.20 dakika içinde bütün köy geldi oraya.Savcı , polis geldikten sonra bizim motora bağladık çektik ki... Adamın tam göğüsünü traktörün arka ek ağırlıkları oturmuş avuçları açık şekilde kalmış can çekişmiş.Düştüğü yer neyseki çamurmuş yoksa ceset parçalanacaktı belki.

' ' Olayın hikayesi
Tarlayı şoföre sürdürüyormuş.Kahvaltı götürmüş tarlaya.
- ' ' Sen çayı demle kahvaltını yap.O zamana kadar ben biraz süreyim ' ' demiş.
Adam bekle bekle gelmemiş yaklaşık yarım saat sonra traktörü devirdiğini fark etmiş.Şoför gördüğünde zaten iş işten geçmiş... ' '

Haberin linki http://www.adanayorum.com/root.vol?exec=page&nid=146713

Tahminimize göre tarlanın sonunda hidrolik kaldırıp dönerken traktörü savurmuş o da uçuruma devrilmiş diye...
Tam 1 ay önce arkadaşımın isteği üzerine o tarlayı sürdüm.O manzara olay gözlerimin önünden gitmedi...

Ynt: En iyi arkadaşımın babasının hayatını kaybetmesine sebep olan traktör kazası..

Şuanda içim bir hoş oldu vallaha.Daha küçük yaşta babasını kaybetmiş .Allah kimseye vermesin..

Ynt: En iyi arkadaşımın babasının hayatını kaybetmesine sebep olan traktör kazası..

Allahım ailesine sabır versin çok zor bi durum hepimizin kulagına küpe olmalı çogumuz traktör kullanıyoruz dikkat etmek lazım

Ynt: En iyi arkadaşımın babasının hayatını kaybetmesine sebep olan traktör kazas

mekanı cennet olsun cok zor ve acı bir olay allahım sabır versin

Başınız saolsun Emin çok üzücü bi durum :(

alperen_37 link=topic=68876.msg784969#msg784969 date=1381602639' Alıntı:
allah rahmet eylesin bnde 2010 senesinde yıldırımdan dolayı babamı kaybettim allah kimsenin başına göstermesin : ' (

Senin de başın saolsun Alperen Allah sabır versin :(

Allah düşmanımın başına vermesin.Kardeşimize Allah ' tan sabır diliyorum.Benimde babam bir kaç ay önce Shuttle yüzünden ölüyordu.Her zaman Shuttle ' ı boşa alınca takviyeyi yada diğer vitesi boşa alın.Yanlışlıkla Shuttle ' la bir temas bir insanın hayatına mal olabilir.