Başak BE serisi

Arkadaşlar teknik dökümanında başak be serisinin çok iyi özellikleri olduğu gözüküyor ama gerçekte nasıldır?, bir kullanıcısı varsa bizi aydınlata bilir mi?, yakın arkadaşım bu modelden düşünüyor ama yine de kullanıcısı bir arkadaştan bilgi almakta yarar var, bilgisi olan arkadaşların yorumlarını bekliyorum.

Ynt: basak be serisi

başak 2073 nurullah link=topic=69190.msg787734#msg787734 date=1382601901' Alıntı:
arkadaslar bu basak be serisindeki motor f5c kimin hangi model hangi firmanin biraz detay verirmisiniz
Fiat Group ' a Ait FPT[Fiat Powertrain] Yani Iveco Motor...

New Holland T5000, Yeni T4 Powerstar, Case İH JX-C Ve Steyr Kompakt S Serilerinde Kullanılan Motorun Aynısı, IVECO NEF F5C...

Ynt: Başak BE serisi

Selam.be 90 kullanıcısıyım.daha öncede bir konuda belirttim yine bahsedeyim.motor 3300 cc hacimli iveco motor.yakıt olarak : iyi bir yerde 2 litre yakıyor yaklaşık.ağır tavda 4 litreyi görüyor 4 lü 12 inç pulluk ile.1. Vitesi 15 km hız yapıyor doğal olarak 1. Vitesle çift biraz zor.ben iyi bir yerde 12 km hız ile çift sürdüm.genelde takviye vitesle gitmek gerekiyor.ön dingil,şanzıman, göt carraro ya ait.kuyruk milini deneyemedim ancak farklı.kabin 90 lık newhollanda göre dar.motor genel anlamda kullanışlı.daha fazla bilgi almak isterseniz sorulara açığım.

• Beğen
Tepkiler: muhammed85
Ynt: basak be serisi

53 kw (70 bg) motor 1250 devirde 290 nm tork üretiyor, 24 ileri 24 geri gibi çok dikkat çeken özelliklere sahip, balıkesir bayii fiyat olarak 80-85 bin tl civarında olacak demişti, daha satışına başlanmamış.