ÇORUM TARIM FUARI

günaydın abilerm kardeşlerim ÇORUM da 28kasım 02 aralıkta tarım fuarı var.okadar gectiğimiz yıl gittim gezdim küçük bi fuar düzenlenmişti bu yıl nasıl olur bilmiyorum.bilgisi olmayanların bilgisi haberi olsun die bu konuyu açtım gelmeyi düşünen olursa beklerim başımın üstünde yeriniz var. iyi seyirler

Ynt: ÇORUM TARIM FUARI

Saolun vaolun hepiniz yorum yapmasanizda gelmesenizde yinede saolun belki islerden dolayi firsat olmadığın dan gelemediniz ilgilenmediniz konu ile ama bi yorum yapılmamış keske yapılsa idi.bende fuarda sizler icin çektiğim fotolsri sizler icin paylasma nezaketinde bulunurdum ama konu ile ilgilenilmediginden paylaşım yapma gereğini bulmuyorum.iyi seyirler

tahir konuyu görene kadar yorum yapma ihtimalimiz tabiki yok ama anca bu kadar takip edebiliyoz gördüm hemen girdim konuya
fuar davetin için teşekkürler ...
gelirsek seni göreceğiz inşallah..

tahir link=topic=68894.msg802587#msg802587 date=1385815949' Alıntı:
Saolun vaolun hepiniz yorum yapmasanizda gelmesenizde yinede saolun belki islerden dolayi firsat olmadığın dan gelemediniz ilgilenmediniz konu ile ama bi yorum yapılmamış keske yapılsa idi.bende fuarda sizler icin çektiğim fotolsri sizler icin paylasma nezaketinde bulunurdum ama konu ile ilgilenilmediginden paylaşım yapma gereğini bulmuyorum.iyi seyirler
Gel sen eteğindeki taşı dök, kusura bakma çektiğin fotolarıda paylaş.

tahir ben konunu yeni gördüm. elindeki fotografları paylaşırsan sevinirim. merakla bekliyorum. davet için teşekkürler, fuar olsun olmasın bir gün yolumuz düşerse seni rahatsız ederim. ;)