Maschio Gaspardo Conte Çekilir Kombine Mibzer

Yayınlanma tarihi: 14 Eki 2013

TRAILED COMBINED DRILLS
6, 8, 12 or 16 rows telescopic or
folding planters with interrow
distances of 75 and 37.5 (only
for the 16-rows) can be used in
combination with Maschio Gaspardo CONTE.
Sturdy folding frame and the
side wing compensation system
(standard supply) guarantee a
precise sowing also on field heads.
16 rows model is equipped with
eight seeding unit lifting devices
that permit to change the interrow
distance from 37.5 cm (sowing
density up to 100.000 seeds/ha)
to 75 cm (sowing density up to
75.000 seeds/ha).

CONTE

Ynt: Maschio Gaspardo Conte Çekili Kombine Mibzer

gözüme ilk çarpan tohum haznelerinin şeklinin değişmesi.daha bi hoş olmuş sanki.
gaspardo videolarını büyük bi zevkle izliyorum artık :)
paylaşım için teşekkürler.

Ynt: KOMBiNE EKiM

Niye yaramasın yarar tabi Maliyet ama yüksek olur bu makinaya vereceğin paran geri dönüşümü sana bağlı örnek vermem gerekirse 100 Dönüm tarla ekersen baya bi uzun süre bu Makina için Çalışırsın ama 1000+ Dönüm tarla ekersen Maliyetini 1-2 Ylda çıkartırsın.

Ynt: KOMBiNE EKiM

1-2 resim deki ve 3 resimdeki aletler farklı ama genel olarak kombineyi sordun sanırım yarar tabi ama maliyeti yüksek olduğu için türkiyede tırmık çekip ekmeyi tercih ediyolar :) Ben bu cumartesi t6040 kuhn 3m mikseri ile irtem ud3000 kombine yapmaya çalışcam ve hiç işlenmemiş pancar yeri ekmeyi deniycem foto alabilirsem atarım :) yorumlarım kullandıkdan sonra ....

Ynt: Maschio Gaspardo Conte Çekilir Kombine Mibzer

pahedon link=topic=68937.msg949682#msg949682 date=1419540328' Alıntı:
Resimde gorulen sistem sizce ise yararmi arkadaslar. Konu hakkinda fikirlerinizi bekliyorum.

Konunuz 14 Ekim 2013 tarihinde açılan Konu ile aynı içerik taşıdığı için tek konudan takip amacı ile birleştirilmiştir...

Ekipman maliyeti yuksek olucaktir ama sonrasinda uretim maliyetini ciddi oranda dusurecegini dusunuyorum.

ORION link=topic=68937.msg949749#msg949749 date=1419549531' Alıntı:
1-2 resim deki ve 3 resimdeki aletler farklı ama genel olarak kombineyi sordun sanırım yarar tabi ama maliyeti yüksek olduğu için türkiyede tırmık çekip ekmeyi tercih ediyolar :) Ben bu cumartesi t6040 kuhn 3m mikseri ile irtem ud3000 kombine yapmaya çalışcam ve hiç işlenmemiş pancar yeri ekmeyi deniycem foto alabilirsem atarım :) yorumlarım kullandıkdan sonra ....

Bugdayda sikinti olacagini dusunmuyorum aksine cok iyi sonuclar alabilirsiniz .. burada siraya ekilen urunler yazlik oldugu icin tav problemi olurmu endisesindeyim, en guzeli deneme yapmak ama denildigi gibi maliyetler yuksek :(

Aşırı çaöur olmasına rağmen güzel oldu ama daha işe başlamışken hızlı bir yağmur başladı ve mimzer çamur toplamaya başladı bugün üstüne kar yağıyo o günden beri devamını getiremedik esener 9lu taktım bakalım onu çekicem hangisi olursa :) pancar yeri kaldı bugune hala ekemedik yağışlardan :)