Tarlayı kendi kendine süren traktör

03.10.2013

Türk Traktör tarafından BURTARIM 2013 fuarına getirilen 390 beygir gücüne sahip New Holland modeli az süre ve maliyetle uydudan aldığı sinyallerle kendi kendine iş yapabilme özelliğine sahip.

Türk Traktör Traktör Pazarlama Müdürdü Alper Berberoğlu'Fuarda 22 beygir gücünden maksimum 390 beygir gücüne kadar traktör ürün gamını sergiliyoruz. Bu büyük ürün ise nominal motor devri 340 beygir olan ve üzerinde bulunan ek güç üretimi ile birlikte maksimum 390 beygir gücüne kadar ulaşan bir traktör. Yine transmisyon özelliklerine göre tam otomatik transmisyonu var. 18 ileri, 4 geri vites seçeneği sunuyor. Hidrolik özelliğinde ise 10 nottan fazla kaldırma özelliği var. Kuyruk mili özelliklerinde çift hızlı kuyruk mili özellikleri var ve modern özellikleri ile çalışabilecek traktör.' diyerek ürünün özelliklerinden bahsetti.

80 beygirlik trakörün işi bu modellerin 4 kat kısa zamanda yaptığını belirten Berberoğlu 651 litrelik depoya sahip olan New Holland ' ın normal bir traktörün 10 saatlik işini 1,5 saatte bitireceğini vurgulayarak Klima ve ön aks süspansiyonu bulunan bu traktörün perakende fiyatının 234bin dolar olduğunu sözlerine ekledi.