Case Bursa ' da çiftçilerle buluştu

11.10.2013

Case IH traktörleri Bursa Tarım Fuarı ' nda çiftçilerin beğenisine sunuldu. Firma Türkiye ' de ürettiği JX ve JXC modellerinin yanı sıra ithal Quantum, JXU, Maxxum, Puma, Puma CVX, Magnum serilerini standında sergiledi.

Case IH Bursa Tarım Fuarı kapsamında ürün gamında yer alan yerli ve ithal modelleri standında sergiledi. 55 hp ' den 340 hp ' ye kadar olan traktör modellerini sergileyen Case IH, her işe uygun ürünleri çiftçilerler bir araya getirdi. Fuarda özellikle Case IH ' ın 65 hp ile 110 hp arasında güce sahip olan JX MaxPro serisi çiftçilerin yoğun ilgisini çekti.

JX MaxPro serisi; 65 HP’den 110 HP’ye ulaşan ürün gamı, tüm modellerde standart olarak sunulan viskoz fan ve fan aspirasyon sistemi, 4 silindirli modellerde standart olarak sunulan kompresör seçeneği ve JX90, JX100 ile JX110 modellerinde yine standart olarak bulunan orta hidrolik kol özelliği ile sınıfında farklılık yaratıyor.

Case IH JX MaxPro serisi traktörlerde standart olarak sunulan fan aspirasyon sistemi ile hava filtresinin temizliği en efektif şekilde yapılırken, sadece gerektiğinde devreye giren viskoz fan sayesinde de minimum güç kaybı ve yüksek yakıt ekonomisi sağlıyor.

Case IH JX MaxPro serisi 4.700 kg’a kadar kaldırma kapasitesine, debrijaya basmadan ileri-geri hareket sağlayan ve 4 silindirli modellerde standart olarak sunulan Powershuttle ileri-geri mekik kolu ile kolay manevra yapabilme gibi farklı özelliklere sahip.

Tükiye’nin ilk iPad traktör uygulaması
Profesyonel çiftçilerin tercih ettiği traktör markası Case IH, ücretsiz iPad uygulamasını tanıttı. Case IH iPad uygulaması, Türkiye’nin ilk traktör uygulaması olma özelliğini taşıyor. iPad kullanıcısı çiftçiler, CASE IH iPad uygulaması sayesinde, CASE IH’in üstün özellikli JX110 modelini tanıma fırsatı elde ediyor. Çiftçiler, Case IH’in Türkiye’de üretilen ve 110 HP güç üreten Case IH JX110 modeli için geliştirdiği iPad uygulaması ile, model hakkında detaylı bilgiye ulaşabiliyor. Uygulama aynı zamanda modele ait broşürün yanı sıra, tüm detayların izlenebileceği ürün videosunu ve yüksek çözünürlüklü fotoğrafları sunuyor.Kullanıcılar; iPad üzerinden AppStore’a giriş yapıp, Search/Arama kısmına Case IH JX110, JX110, JX, Case IH anahtar kelimelerini yazarak tüm uygulamaları indirebilirler.