LS Plus 90 C Traktörüm

Ynt: LS Plus 90 C Traktörüm

ByFreST0N link=topic=69084.msg786630#msg786630 date=1382269990' Alıntı:
LS ' den çok memnun kullanıcıları güzel traktör
Traktörün üstüne yok yani o kadar iyi bir traktör konforu çok iyi ama tek dikkatimi çeken herhangi bir ufakta olsa köy yolunda çukura minimum 15 devirde girdiğinde traktör çok hırpalanıyor yani sallıyor tek beğenmediğim tarafı bu traktörün ve bu birçok traktörde var .

uzay kasa link=topic=69084.msg786645#msg786645 date=1382271198' Alıntı:
bu traktörün fiyatları,yedek parça ve servis durumu nasıldır aceba?
Yedek Parçasını LS Traktörün sitesinde bayi ve servisler kısmından ilini seçerek o bayiiden istediğin orjinal yedek parçasını temin edebilirsin ayrıca eğer servisini de sorarsan yedek parçacılar yapmıyorsa araştır şehrince yoksa servisi ben Case servisine götürdüm bakımını yaptırdım çoğu şeyi case ile aynı zaten. fiyatlarıda ilk cıktıgında makul du şimdi arttı biraz.

Arka tekerlere 100 ' er kg az derim 90 ' lık bi motor için... zararı yok faydası var en az 150 kg olmalı derim.. ön fena değil ama oryada at bi 100 kg daha... lastik havaları da tam ayar olsun kesin fark eder...

Bi de en iyi çözüm KEPÇE attır, şimdi zıplama için kepçemi atılır denecek ama sırf bu yüzden motor değişmeye kalkanlar var :)

KESİN, KESİNTİSİZ ÇÖZÜM BU...vesselam. (Zıplamayan traktör daha icat edilmedi).

İhtiyaç ve imkan varsa Öne Kepçe attır, arkaya da denge ağırlığı yaylana yaylana istediğin hızda git, tecrübeyle sabit :)