LS Plus 90 C Hakkında ...

Merhabalar arkadaşlar LS Plus 90 C Traktörüm var yeni almış bulunmaktayım ve traktörümün sağ tarafta konsol içinde bulunan ufak düğmelerin ve joystick lerin ne işe yaradıgını bilmiyorum bilen arkadas varsa yardımcı olabilirmi...Teşekkürler.

Ynt: LS Plus 90 C Hakkında ...

recover90 link=topic=69085.msg786760#msg786760 date=1382289780' Alıntı:
Öncelikle hayırlı olsun LS , bende de LS hastalığı var, o düğmeler teoride bildiğim kadarıyla hidrolik kolları ayarları ile alakalı düğmeler.
Evet Doğru Hidrolik kollarla alakalı bir kaçını kurcaladım öğrendim ama diğerlerini ben anlamadım :D

hayırlı olsun kardeş senin traktör EHL li sanırım şimdi tarlada ve telden girdiğim için nete resimde yükleyenmiyorum böyle anlatsam sen anlamasın kullanışı çok basit bi ehlsistemi foto olsa anlamlı olurdu kardeş

mecidiyeli link=topic=69085.msg786920#msg786920 date=1382354500' Alıntı:
hayırlı olsun kardeş senin traktör EHL li sanırım şimdi tarlada ve telden girdiğim için nete resimde yükleyenmiyorum böyle anlatsam sen anlamasın kullanışı çok basit bi ehlsistemi foto olsa anlamlı olurdu kardeş
ya evet mesela hidrolik kolların birinde piston var onu öğrendim hidrolik kolların yavaş hızlı inip kalkmasını öğrendim

Arkadaşlar 2011 model New Holland TD 80D traktörümüz var. LS 80C elektronik hydrolift (EHL)almayı düşünüyoruz. Kullanan arkadaşlar varsa değerlendirmelerinizi bekliyorum . Teşekkürler.