Yardımınız gerekli arkadaşlar.

Arkadaşlar babamın köyde 135lik massey traktörü var.Römork falanda var.Fakat ben bunun damperi nasıl çalıştırılır nasıl kaldırılır bilmiyorum.
Bildiğim kadarıyla yağ hortumunun bir ucu römorka bir ucu traktörün arkasına bağlanıyor bundan sonra ne yapıldığını bilen bir arkadaş anlatırsa çok memnun olurum teşekkürler.

Ynt: Yardımınız gerekli arkadaşlar.

koltuga otrdugunda sag tarafnda koltuk ile camurluk arasnda 2 tane sürgü kolu war ucu top olanı geriye dogru cek sonuna kadar ozaman kaldrır baktn kaldrmyo diger koluda yavaş yavaş geriye dogru cek ozaman kaldırir.hortumu takmayı unutma tabi.(acemisin galiba dikkat et römorku felan devirme)

ozvatan38 link=topic=69112.msg789103#msg789103 date=1383058743' Alıntı:
rica ederim kafana takılan bilmedğin öğrenmek istedğin bişey olursa 100 200 serilerinde yardımcı olurum
abi massey 285 var amcamda ..arkaya kepçe takıyor çok yavaş kaldırıyor neden ?.koltuğun altında bir tane kol var ordan kontrol ediyo.(1997 model)

özeldeen yazdım gerçi burayayazım koltugn altında fren pedalının patinaj fren pedalı arkaya dğru orda kolun hassasiyet ayar paneli var onu hızlı konuma fast veya hıghyazar onabigetir olmazsa yine yadafast konumundaysa sonra yapcaaklarını anlatırım