Acil son dakika haberi

Ynt: Acil son dakika haberi

:D kralın durum vahim. TD100 çok gelir nail abi 32 li alydın dskaroyu iyidi :D Zaten nail abide çağrı gibi arada arar sorardı nasıl bilader td iyimi bizim hoşumuza gidiyo yakıtı nasıl çekiş falan güzele benziyor bakma bulaştık mf ye aslında nh güzel motor diye konuşurduk hep demi çağrı,nail abi,tokmakcı vs vs :D Cihan özece de çaktırmıyo ama oda olacak bizden yalanmı :D

ufukk link=topic=69124.msg787083#msg787083 date=1382380561' Alıntı:
gürkan hocam senin motor yeni daha çok zarar edersin, madem sendede böyle bir bastrilmiş mavi sevgisi var gizliden gizliye, söyleyelim kuvaliya senin motoru maviye boyasin bari, en azindan zarar az olur :)

yok ufuk hocam kuvalı servise başka renk motor bir sokmuyor tamire, boya desek yıkılır adam, bırak kalbine inmesin başka çözüm buluruz. :D

rocky link=topic=69124.msg787090#msg787090 date=1382380979' Alıntı:
:D kralın durum vahim. TD100 çok gelir nail abi 32 li alydın dskaroyu iyidi :D Zaten nail abide çağrı gibi arada arar sorardı nasıl bilader td iyimi bizim hoşumuza gidiyo yakıtı nasıl çekiş falan güzele benziyor bakma bulaştık mf ye aslında nh güzel motor diye konuşurduk hep demi çağrı,nail abi,tokmakcı vs vs :D Cihan özece de çaktırmıyo ama oda olacak bizden yalanmı :D

ve rocky tüm sırları ifşa eder..... :D kitaplar yazılacak mavi sevdası böyle başladı diye :D

GÜRKAN link=topic=69124.msg787093#msg787093 date=1382381023' Alıntı:
ve rocky tüm sırları ifşa eder..... :D kitaplar yazılacak mavi sevdası böyle başladı diye :D
Cihan_özece link=topic=69124.msg787095#msg787095 date=1382381252' Alıntı:
la tavukçu sanada bişi demeye gelmiyo :)
ufukk link=topic=69124.msg787096#msg787096 date=1382381276' Alıntı:
konuş rocky braderim, daha neler anattilar? Nasil cektiler kralin ipini :)
Kusura bakma cihan abi. :D Allah ın bildiğini kullardan saklmaya gerek yok :D Yalnız sadece maviden hoşlandığını söyledim çokta açıklamadım yani orası aramızda kalsın sakın şey etme ;) :D

Ah bu çakma kralcılar yokmu... :D Çağrı gile 2 senedir anlata anlata bitiremedim en sonunda dayanamadı aldı. Tokmakcı sıkıysa beğenmedim desin hemen atayım vidoları :D Nail abiye nasip olmadı ama oda biliyo tabi neyin ne olduğunu :D

GÜRKAN link=topic=69124.msg787107#msg787107 date=1382382079' Alıntı:
nail abi sanırım en son küspe almaya gitmiş, acaba yeni td ile mi gitti kralla mı ?
zaten ne olduysa o küspe sirasinda beklerken olmuş, :) nasıl kandırdılarsa abimizi :) bilmiyoruz artik kapali kapilar ardinda ne pazarliklar oldu, neler yaşandı? Ah be Nail abi nh ciarin diline düşürdün bizi, cebi kimsede yokmu nail abinin cagirsak foruma müsaitse şu işin aslini anlatsa bize :)

nail bey aldıysa hayırlı olsun güzel bi makina almış
almadıysa birkez daha düşünsün tüm ekipmanları komple degiştirmek yarım traktör parasına(50bin lira civarına) malolur ayrıca tek traktör olarak kullanırsa yakıt ve ekipman konusu uzun süre canını yakabilir

Cihan_özece link=topic=69124.msg787121#msg787121 date=1382383581' Alıntı:
şimdi nail abiyle konuşuyodum.çıkan haberler asılsızmış.abi site çalkalanıyor dedim.yok be cihan 66 serisinin mavi boyalısını asla alıpta binmem dedi :D :D
hayda nasil olur bu :) Nail abiden duymadan inanmam bunu :) bizi yemiyon demi cihan :) forumda ortalik birbirine girdi :). Şimdi abimiz 66 serisinin boyali hali diyor , sataşıyor nh çilara, bak şu işe yaw :) :)