LAMBORGHİNİ TRAKTÖRLERİ HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ

Ynt: LAMBORGHİNİ TRAKTÖRLERİ HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ

POYRAZLI SALİH link=topic=785.msg35609#msg35609 date=1210929226' Alıntı:
lamborghininin övülecek tek yönü hava soğutmalı olması
samelerle aynı ise şanzumanıda sağlamdır iş balataya gelince bizim köyde same explorer 90 war sahibi memnun ama 4 senede bi balata değiştiriyormuş debriyajmı yoksa frenmi orasını bilemem
same ve lamborghini hakkında tek bildiğim aldığın zaman satamıyorsun ve parçası çok pahalı

warol koray
poyrazlı bu işler öyle varolla olmaz biraz lamborghini hakkında bilgi edinde öyle konuş birkere hava sogutmalı degil lamborghini su sogutmalı daha çoooook fırın ekmek yemen lazım poyrazlı ))) ))) )))

POYRAZLI SALİH link=topic=785.msg5790#msg5790 date=1201174481' Alıntı:
LAMBORGHİNİ BEŞ PARA ETMEZ BİŞİ BİLİYOZDA SÖLÜYOZ ÖZELLİKLE 1050 5Lİ 15 ' ' PULLUĞU TEK ÇEKERDE BİLE ZOR ÇEKİYORDU BAYILIYOR
KEŞKE BİZİM KÖYDE BİTANE OOLSADA TARLAYA GİRSEK AMA BIRAK BİZİM KÖYÜ KOSKOCA TEMELLİDE BİLE BİTANE YOK POLATLIDA SAME BAYİSİ WAR BATMAK ÜZERE
SENDE NEW HOLLANDI KÖTÜLEMEK İÇİN ELİNDEN GELENİ ARDINA KOYMAYON Bİ DEUTZ SAYIKLAYIP DURUYON
poyrazlı sizin köyde yokta nerden biliyon lamborghini sanırım fotagrafdan istersen ben geleyim 950 bogayla poyraz bir traktör görsün yanlız tek şartla 50 metre geriden seyretcen ))) ))) güçç*-* güçç*-*

lamborjini same aynı şimdi ikiside su soğutmalı çeltikçi traktörü
başka çoközelliklerivar hiç bir traktörde yoktur ön tekerlerdeki fren sistemi

ccyilmaz link=topic=785.msg93523#msg93523 date=1226059023' Alıntı:
Bravo Arkadaş sana katılıyorum motor deutz şanzıman zf yani mercedes man şanzıman firması en alt modelei 16 ileri hangi motorda var söyleyin millet alışmış 4 vitese zor geliyor çok vitesliyi kullanmak birde şu var bu motorların frenleri çok iyi traktör denen şeyin genelde freni tutmaz
zf şanzuman bi tek deutz da mı var steyr başak ve erkuntlarda da var naberrrrrrr

Ben üçyıldır kullanıyorum.Sadece kabin takozlarını değiştridim.Akşama kadar çift sürdük tümosandan 40 lt az yaktı.Ben memnunum.Servisede sadece yağ değiştirip çay içmeye gidiyorum.

karagol55 link=topic=785.msg219720#msg219720 date=1254681367' Alıntı:
Ben üçyıldır kullanıyorum.Sadece kabin takozlarını değiştridim.Akşama kadar çift sürdük tümosandan 40 lt az yaktı.Ben memnunum.Servisede sadece yağ değiştirip çay içmeye gidiyorum.
hangi modeli mewcut sizde acaba merak etim....

beyler bakın yöreye göre traktör seçimleri değişir bu muhakkak,biz çeltikçiyiz deutz gurubu bize daha uygun ,forumdada var şöyle bakın çeltik ekenler genelde kullanır,daha iyi traktörler vardır ama benim için beş para etmez ,neden;işime yaramaz çamurun içinde en randımanlı herşeyiyle bu gurupun traktörleri,hiç kimse bilmeden konuşmasın deutzun sadece motoru değişik ,gerikalan yerleri hep aynı (same, lmbrg.hürliman deutz)

ÇELTİK EKEN BÜYÜK ÇİFÇİLERİN TERCİHİ SAME VE LAMBORGHİNİ OLUYOR.NH VE MF KULLANMIYORLAR.BU ADAMLAR ENAYİMİ YOKSA SİZİN KADAR ÇİFÇİLİKTEN ANLAMIYORLARMI.DEMEKKİ BİLDİKLERİ BİRŞEY VARKİ BU MARKALARDA İSRAR EDİYORLAR.

bizim burda bir arkadaşımız same dt aldı 2006 yılında 56 miyar saydı 1 sene sonra 35 takasla saatı gerekçesi çok yakıyormuş birde bizm burlar taşlı olduğu için arkası taktığı pulluk ve patlatmayı şaselerinden dönderdi. malzeme dayandıramıyordu.

adige976 link=topic=785.msg219820#msg219820 date=1254747264' Alıntı:
ÇELTİK EKEN BÜYÜK ÇİFÇİLERİN TERCİHİ SAME VE LAMBORGHİNİ OLUYOR.NH VE MF KULLANMIYORLAR.BU ADAMLAR ENAYİMİ YOKSA SİZİN KADAR ÇİFÇİLİKTEN ANLAMIYORLARMI.DEMEKKİ BİLDİKLERİ BİRŞEY VARKİ BU MARKALARDA İSRAR EDİYORLAR.
beyefendi benim çiftçilikten anlayıp anlamadığıma sen karar veremezsin ben orda kendi bölgem için konuştum.sen söylediklerime iyi bak ondan sonra konuş

KoR@Y link=topic=785.msg5793#msg5793 date=1201174831' Alıntı:
bencede ne öyle deutz filan massey new holland john deree varken
mf ve new holland ında ne olduğu belli new hollandın yaktığı kadar deutz un çektiği var....öle demekle olmaz deutz ve fendt ve jd varken nh ye iş düşmez..

KoR@Y link=topic=785.msg5793#msg5793 date=1201174831' Alıntı:
bencede ne öyle deutz filan massey new holland john deree varken
mf ve new holland ında ne olduğu belli new hollandın yaktığı kadar deutz un çektiği var....öle demekle olmaz deutz ve fendt ve jd varken nh ye iş düşmez..

samsunbafra link=topic=785.msg219794#msg219794 date=1254718090' Alıntı:
beyler bakın yöreye göre traktör seçimleri değişir bu muhakkak,biz çeltikçiyiz deutz gurubu bize daha uygun ,forumdada var şöyle bakın çeltik ekenler genelde kullanır,daha iyi traktörler vardır ama benim için beş para etmez ,neden;işime yaramaz çamurun içinde en randımanlı herşeyiyle bu gurupun traktörleri,hiç kimse bilmeden konuşmasın deutzun sadece motoru değişik ,gerikalan yerleri hep aynı (same, lmbrg.hürliman deutz)
tabii kardeşim orda mf ve nh olsa kendilerini çekmez mf zaten hemen saplanır...