BaŞaK 2073 (STEYR 2005)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: BaŞaK 2073 (STEYR 2005)

-*M@L!CL!_€MR€*- link=topic=7803.msg84119#msg84119 date=1223796593' Alıntı:
Notunu okudum ama Steyr yazmasan daha iyi olurdu isim farklılığı yaratıyor diye yazdım.
yoq arkadaşım öyle değil.steyr in t yazısını uzatınca yakıştı...ondan yazdım.....başakta böyle yazmak mümkün deil...bana göre haa başak haa steyr,fark etmio.... :D :D :D

bende iki adet başak var...gezmek,gübre saçmak,ilaç yapmak,ekin ekmek,pancar yüklemek vs.. işler için mükemmel..velakin tarla sürmede dippatlatan çekmede daha doğrusu ağır tarla işlerinde dibe vuruyor..bu sene birini değiştireceğim inşallah..ağır işleri olan arkadaşlar..bence başağın yanına hiç varmasınlar..

claas ve pıs pıs arkadaşlar steyrlar nazik motordur kullanmasını bilecen fiat gibi kullanmayacan birde motora binerken dikkat edecen kovalaklık yapmıyacaksın.bizim steyr var 9 lu dippatlatan çekio 2 li 24 no pulluk çekio(yazın öğlen saatinde hararet falan yok) 18 li 60 lık tas hidrolikli kobrayı tam çapraz çekiyor ama biz motoru kullanmayı biliyoruz

güzel abicim sen çifçilere bir sor bakalm STEYR MI BAŞAK MI de bi ne cevap vaerecekler ben steyr dan bahsediyorum kullanmayan steyrın nasıl olduğunu bilmez ama bi new holland kullanan steyr a bindimi afallar çünkü nh ler darbeye gelir yani bi nh ye 10 farklı şöför binse bişi ollmaz ama steyr a binsin dağılır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...