samsung galaxy s4 mü s3 mü??

mrb abiler arkadaslar ben bi çoğunuzun bildiği gibi 93/3 askerim ve şu anda şırnak da yım burda telefonlarda ucuz bi nebze galaxy 3 mü iyi ve kullanışlı sizce s4 mü birde orjinali ile kaçağın arasında 300-350tl fark var kararsızım. siz olsanız hangisini tercih ederdiniz.. teşekkürler.. iyi aksamlar..

Ynt: samsung galaxy s4 mü s3 mü??

ne alırsan al kaçak alma ikinci el olsun ama yinede kaçak olmasın...Ben Van da askerlik yaptım kaçak samsung telefon aldım yarı fiyatına e maili nokia çıktı önce bi kapandı sonra 6 ay bekledim e mailini umreden gelen birinin pasaportuna kaydettirdim 1 hafta sonra bi düştü bi daha da açılmadı çoluk çocuk oynuyodu en son sora noldu bilmiyom :))

Ben Hakkaride çalıştım.Onlar spot der orjinal olmayanlara.Hiç birini tavsiye etmem çünkü 3 ay sonra bozulacaklarına dair iddiaya girerim.Üstelik gidip telefoncuda IMEI yükletmen gerekecek.Sonra o kod kabul edilmeyecek sonra tekrardan tekrardan tekrardan....Kameraları 1.3MP üstünde yazan 5-8.İstersen al ve dene

General Mobile 'Discovery' oneririm, hem orjinal hem de s3 ile yakin ozelliklere sahip s4 ile teknik acidan fark var fiyat olarak 4gb olani 650 16 gb olani 700 Tl. Bende bu ara almak istiyorum discovery telpa garantiside var fakat bulundugun yerde bulman zor gibi istanbulda bi tanidigin varsa o vatan computer gibi bi yerden alip yollayabilir. Telefon Android in son surumunu kulaniyor ve interneti cok hizli tanidigim bi abim esine aldi krndi iphone 4 unden interneti 3 kat hizli diyor

ÇeLişki_37 link=topic=69239.msg788480#msg788480 date=1382873712' Alıntı:
General Mobile 'Discovery' oneririm, hem orjinal hem de s3 ile yakin ozelliklere sahip s4 ile teknik acidan fark var fiyat olarak 4gb olani 650 16 gb olani 700 Tl. Bende bu ara almak istiyorum discovery telpa garantiside var fakat bulundugun yerde bulman zor gibi istanbulda bi tanidigin varsa o vatan computer gibi bi yerden alip yollayabilir. Telefon Android in son surumunu kulaniyor ve interneti cok hizli tanidigim bi abim esine aldi krndi iphone 4 unden interneti 3 kat hizli diyor

Selçuk ' a katılıyorum gayet güzel açıklamış ;)
Bende GM Discovery kullanıcısıyım. Özellik bakımından s3 ile aynı fakat s3 ten daha hızlı hem de çok daha ucuz. Bir de son çıkan android sürümünü güncellersen telefonun çok daha hızlanacaktır...

internetten almak çok mantıklı gold vatan hızlı al hepsiburada vs siteler çok sağlam ve kedi kartı kampanyaları oluyor mesela şu anda kliksada 500 tl üzerine 75 tl 1000 tl üstüne 150 tl parafakart puan veriyo disvoveri 650- 75=575 e geliyo...

general mobile discovery bu sıralar baya gündemde forumlardaçokça bahsi geçiyor teknik özellik olarak s3e eşdeğer , hatta adroid sürümü daha yüksek diyorlardı fiyatı da çok uygun ancak 4gb lık olanı alınmaz bellek çok düşük 16gb olanı tercih edilmeli

GM Discovery Amerika ' da Blue Mobile die geçior ve orada standart 16 GB miş sanırım, Bu tutulma ile ABD de Blue Mobile 2 çıkar diyorlarmış, tabi bunlar internet bilgisi ben telefonu çok az kullandım gayet şık arkada GM yerine Discovery yazsa çok iyi olurmuş beyazdı wi-fi çekimi süperdi, kamerası Full-HD Fakat çözünürlük düşük gibi. Para puan gibi kart özellikleri ile çok ucuza getirenler varmış öğretmenlerim falan da araştırıyorlar. POYRAZLI TALHA kullanıcı daha detaylı bilgide verebilir. Bende Lumia-s3 Mini- Discovery arasında kaldım şuan da.

bilal tıraşçı link=topic=69239.msg788631#msg788631 date=1382902578' Alıntı:
General Mobile Hiç Kullanmadım... Ama S3 Mini Öneririm ok-*-s ;)

Mini arkadaşımda var az önce tartışmasını yapıyorduk ama kafama takılan şu mini çıkalı epey vakit geçti, android son güncellemeleri almazsa bişeye benzemez hele ki benim gibi bi telefonu en aşağı 3-4 sene kullananlar için. Windows Phone ' işletim sistemli Lumia ' larda çok akıcı ve hoşuma gidiyorlar kamera da flaşı olsa Lumia 520 kaçırmıyacağım ama flaş yokken fiyatı yüksek geliyor.

ÇeLişki_37 link=topic=69239.msg788639#msg788639 date=1382903165' Alıntı:
Mini arkadaşımda var az önce tartışmasını yapıyorduk ama kafama takılan şu mini çıkalı epey vakit geçti, android son güncellemeleri almazsa bişeye benzemez hele ki benim gibi bi telefonu en aşağı 3-4 sene kullananlar için. Windows Phone ' işletim sistemli Lumia ' larda çok akıcı ve hoşuma gidiyorlar kamera da flaşı olsa Lumia 520 kaçırmıyacağım ama flaş yokken fiyatı yüksek geliyor.
Şöyle Bişi Var Android Sürümlerini Pek Takip Etmiyorum. S3 mini 3-4 Sene Kullanılacak Bir Telefon Bence... Çünkü Devir Teknoloji Devri Herşey Sürekli Değişiyor.. Son Sürüm Bile Olsa En Fazla 5-6 Sonra Yine Eskiyecek... Tavsiyem Bu Yönde... Bide Windows phone Ler Çok Kullanışsız Olduğu Yönündeyim... Tercih Sizin..

Dediğim gibi Discovery kesinlikte tercih edilecek bir telefon. Bu fiyata başka marka bulamazsın. Teknik özelliklerine bakarsak 1.2 Ghz 4 çekirdekli işlemcisi ve 1 Gb ram ' e sahip fazlasıyla hızlı. Android 4.2.1 işletim sistemi yeterli fakat 4.3 e yükseltilerek çok daha hızlandırılabilir ayrıca programlarda da değişiklik olmakta. Şarj konusunda hiç şüpheniz olmasın Samsung Galaxy Ace ye göre çabuk şarj oluyor buna rağmen şarjı çok uzun süre gidebiliyor.
İnternet paketim olmadığı için deneme şansım olmadı fakat deneyenler Note 3 ve S4 ten daha hızlı dediler. 8 megapixellik kamera ile HD kalitede çekimler yapabilirsiniz tabi 1080P de çekim olunca video boyutu da fazlasıyla yüksek oluyor. Şahsen bayramda çektiğim 6-7 dklık video 1 Gb tuttu :) Ayrıca 2 megapixel òn kamerası bulunmakta. 4.7 inç ekranı olmasına rağmen kaba görüntüsü yok zarif tasarım yapmışlar. Şimdilik bu kadarını biliyorum öğrendikçe aktarırım :)