ERKUNT LASTİK KOMEDİSİ

GEÇEN GÜN TRAKTÖRÜN ÖN LASTİĞİNİN HAVASI İNDİ PATLAMIŞTIR DİYE LASTİĞİ SÖKTÜK İÇ LASTİĞİ GÖRÜNCE ŞAŞIRIP KALDIK İÇ LASTİK DIŞ LASTİKTEN BÜYÜK ÇIKTI BÜYÜK OLDUĞU İÇİN İÇERİDEN KATLANMIŞ VE KATLANAN YERDEN PATLAMIŞ ŞAKA GİBİ İÇ LASTİĞİ DIŞ LASTİĞİN ÜZERİNE KOYUYORUZ DIŞ LASTİĞİ SARIYOR SARMALIYOR HİNT MALI İÇ LASTİK KULLANILMIŞ OLACAĞI BU TEBRİK EDİYORUM FABRİKAYI BUNLARI KONTROL ETMEDEN TAKTIKLARI VE BU KADAR UCUZA KAÇTIKLARI İÇİN.

Ynt: ERKUNT LASTİK KOMEDİSİ

olur kardeş.beni traktörün önlerine de poşet gibi çin malı iç lastik takmışlar.Her hafta patlıyor.40 tl ye iyisini taktırdım.sağ taraf halen kalitesiz duruyor.fabrika gurur yaptıysa gelip bakabilir.

Demek ki; tek fakir ben değilmişim, :) bende ön lastikleri goodyear aldım, ısrarla şamrelleri değiştirdiler ve endonezya malı taktılar.:) Ne yama tutar, nede dayanır. Birine çıkma iç lastiği geri taktım.

Benzer durum bizim başımızda da var servet 81 e nin arka lastikleri özürlü çıktı çalmadık kapı bırakmadık sonun da bir yetkili aradı biz yozgat tayız şikayetini değerlendirelim diye o günde biz il dışındaydık şimdi tekrar beklemedeyiz

Aynı olay bizim traktörde oldu.Ön lastik patlayınca lastikçinin yanımda açmasıyla şaşırdım,arka tekerin şamrelini öne koymuşlar.Ayıptır be kardeşim!Ayıp.
Bu arada traktörüm erkunt 80.3s 2011 model