Pancarın Son Sırası-Newholland TT55 4WD Ve Ölçer Pancar Hasat Makinası

01.02.2010
5,124
1,139
Aksaray

1dbr.jpg

wrlr.jpg

l2ff.jpg

5gnk.jpg

shyg.jpg

rlb8.jpg

zgu3.jpg

niju.jpg

yo59.jpg

lg0o.jpg

S.a arkadaşlar dün itibari ile pancar söküm işini bitirdim bizim fabrikanın randevu usülü almasıbndan dolayı yaklaşık 300 ton pancar şuanada siloda duruyorbu yıl bölge genelinde kilo verimleri ve şeker polarları oldukça yüksek Babamın pancarı net dekara (1000m2) 9 ton verdi tohum çeşitliydi libero,ernestina,sitina,cyota vs. resimdeki pancar yeri benimki silo yaptığım için net kilo verimi belli değil ama 10 ton ve üzerinde verim bekliyorum bu tarlaya komple hayvan gübresi uyguladım.

Ynt: Pancarın Son Sırası-Newholland TT55 4WD Ve Ölçer Pancar Hasat Makinası

Allah yenisine erdirsin Hacı, pancar parasını alınca bir Ankara yı turlayalım.:D
Hacı Trakya ya gitcez, programı ona göre yap haa.

Yorumlar için teşekkürler :)
Polarlar 18-19-20 arası geliyor
nailyetek link=topic=69272.msg788826#msg788826 date=1382980597' Alıntı:
Allah yenisine erdirsin Hacı, pancar parasını alınca bir Ankara yı turlayalım.:D
Hacı Trakya ya gitcez, programı ona göre yap haa.
Sağol abi turlayalım ama sen 54 serisi alınca onunla turlarız,ayın sonuna kadar pancar sıraları var buluşma zamanı uygun olursa gitmeyi düşünürüm abi bakalım zaman neyi gösterecek.

Mehmer Bey Allah Yenisini Görmeyi Nasip Etsin Bizim Bögedede 40 Dekar Bi Yerimiz Kaldı Onuda Söktümü Son Bu Sene Bizdede Verimler Gayet Güzel En Aşağı 8 Ton Veriyor. Siz Hangi Firmayla Anlaşmalı Ekiyorsunuz ?

Yorumlar için teşekkürler arkadaşlar.
Sempatiq1 link=topic=69272.msg789419#msg789419 date=1383148005' Alıntı:
Mehmer Bey Allah Yenisini Görmeyi Nasip Etsin Bizim Bögedede 40 Dekar Bi Yerimiz Kaldı Onuda Söktümü Son Bu Sene Bizdede Verimler Gayet Güzel En Aşağı 8 Ton Veriyor. Siz Hangi Firmayla Anlaşmalı Ekiyorsunuz ?
Balküpü,keskin kılıç aş.