agrolux 75 hakkında bilgisi olanlar yardım

arkadaşlar same argon 75 düşünüyordum. agrolux75 tavsiye ettiler. ikiside herşeyi aynı birtek renkleri değişik dediler. teknik bilgilere bakıyorum argon 75 mekanik senkromeç 5 ana vites 3 takviye 15 ileri 15 geri yazıyor. agrolux 75 mekanik senkromeç 4 ana vites 3 takviye diyor. ileri geri kaç olduğunu yazmamış. zaten 1 ana vites düşük bu varda dediğim gibi tam anlayamadım. ikincisi pto hızlarında argonda agroluxe göre 540 ve 540eco nun yanında syncro demiş. ptoda syncro ne oluyor. yardımcı olursanız teşşekkürler. ayrıca benim göremediğim ama sizin bildiğiniz başka farklar varsa söylerseniz memnun olurum. şimdiden teşekkürler

Ynt: agrolux 75 hakkında bilgisi olanlar yardım

Same-deuzt-lambo aynı fabrikanın gülleri... aralarında teferruat farklar var gibi bişey... şimdi kampanyası var bitmediyse...

Yalnız burda yeni bi deutz geldi 5 ana vites, 4 değil... geriyi yazmaması ne kadar ileri varsa o kadar da geri var zaten ondandır, debriyajlı ileri-geri var..

Kararın kesinleştiyse... Bulabilirsen Balıkesir montaj olmayanı al derim. 65 bg yerli montaj-kabin yeni alındı umduğumu bulamadım, deutzdan dah iyisini beklerdim açıkcası...

kampanya bitmiş yanlış bilgi vermedilerse. anladığım kadarıyla agrolux iki çeşit 65-75 diye gidenler yerli sanırım birde 310-320ler var onlar ithal sanırım. kampanya bitmeseydi same düşünüyordum zaten ama şimdi uygun fiyata deutz verelim diyorlar kararsızım

syncro pto: Tekerlek Devrine Senkronize pto demektir..yani tekerleğin hızına göre dönen pto dır.benim bildiğim kadarı ile same de opsiyonel bi özellik.bazı markalarda standart örneğin nh 56 serisinde standart..

vetmen link=topic=69282.msg788938#msg788938 date=1382991898' Alıntı:
arkadaşlar same argon 75 düşünüyordum. agrolux75 tavsiye ettiler. ikiside herşeyi aynı birtek renkleri değişik dediler. teknik bilgilere bakıyorum argon 75 mekanik senkromeç 5 ana vites 3 takviye 15 ileri 15 geri yazıyor. agrolux 75 mekanik senkromeç 4 ana vites 3 takviye diyor. ileri geri kaç olduğunu yazmamış. zaten 1 ana vites düşük bu varda dediğim gibi tam anlayamadım. ikincisi pto hızlarında argonda agroluxe göre 540 ve 540eco nun yanında syncro demiş. ptoda syncro ne oluyor. yardımcı olursanız teşşekkürler. ayrıca benim göremediğim ama sizin bildiğiniz başka farklar varsa söylerseniz memnun olurum. şimdiden teşekkürler
Same Argon75 ile Deutz Fahr Agrolux 320 aynı özelliktedir. Agrolux 75 ise Same nin Tiger 75 ,le aynı özelliktedir