Şahsuvaroğlu Bandırmada Yeni Traktör Fabrikası Açıyor

Kendi memleketim sayılabilecek yerde yani bandırmada (erdek bandırma arası 17 km) şahsuvaroğlunun bu yatırımı yapması beni sevindirdi işte haber

Bandırma Organize Sanayi Bölgesi ' nde kurulan Şahsuvaroğlu Traktör Fabrikası ' nın 2008 yılı Nisan ayında hizmete gireceği belirtildi.

Bandırma Organize Sanayi Bölgesi ' nde kurulan Şahsuvaroğlu Traktör Fabrikası ' nın 2008 yılı Nisan ayında hizmete gireceği belirtildi.
Şahsuvaroğlu Bandırma Traktör Fabrikası Müdürü Ömer Karaca, fabrikalarının Nisan ayında hizmete açmayı hedeflediklerini belirterek, fabrikada günde 80 adet traktör imal edileceğini söyledi. Bandırma Organize Sanayi Bölgesi ' ndeki 165 bin metrekarelik alana kurulan fabrikanın alt ve üst yapısının tamamlandığını belirten Karaca, fabrikanın montaj hattında Türk-İtalyan ortaklığıyla Same, Lamborghini ve Türk-Alman ortaklığıyla da Deutz-Fahr markalı traktörlerin üretim ve montajının yapılacağını kaydetti. Müdür Karaca, fabrikanın hizmete girmesiyle bölgede yeni bir istihdam alanı oluşacağını belirterek, üretim aşamasından sonra bölge çiftçilerini destekleyeceklerini söyledi.

Ynt: Şahsuvaroğlu Bandırmada Yeni Traktör Fabrikası Açıyor

cok guzel bı haber acaba samelerden sadece explorermı yoksa ıron sılver gıbı serılerde burda uretılecekmı deutz lar ıcın teknık servıs yeterlı dııl dıyolardı sanırım bu problemler de fabrıkanın kurulmasıyla cozulur gıbı sahsuvaroglu pasıff bı fırma degıll turkıye cıvarı ford yetkılı satıs servıs same deutz lamborghını agrex lg gıbı fırmaların bayı ve dıspıratoru

Arkadaşlar 2008 nisanını bırakın 2008 bitiyor henüz bir gelişme yok.
Bu iş tamamen havada kaldı. Muhtemelen de daha hiçbirşey yapılmayacak. bu bölgeye yakın biri olarak söylüyorum bunu. Buralarda dolaşan rivayet, adamlar fabrika kuracaz diye büyük bir kredi doğrulttular. Ben bu söylentiye pek ihtimal vermiyorum ama sonuçta fabrika falan yok ortada.

neredeyse son 2-3 yıldır fabrikadan bahsediliyor,internet sitelerinde yazıyor ama hala gelişme yok?
2006 yılı ortak yatırım kararları revize edilerek Balıkesir Gönen’de 150 dönüm arazi üzerine bir fabrika yapılmasına karar verilmiş, yatırımın fizibilitesi tamamlanmış ve projelendirme safhasına gelinmiştir. 2005 yılı, Şahsuvaroğlu Tarım grubunun, satış hacmi açısından Same grubu içerisinde dünya birinciliğini de beraberinde getirmiştir.