Multiplayer Oynayalım-Düzenli-Sürekli-

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
07.07.2011
99
67

Selam arkadaşlar . Farming simulator 2013 oynamak isteyen, ilk öncelikle arkadaşlıklar kurup oyundan zevk almak isteyen kişiler arıyorum.. Toplanıp oynasak alacağıımız zevkn haddi hesabı olmazz.. Telefon numaramı bile bırakabilirim isteyen olursa düzenli olarak oynarız.. Seviyeli zevkli, güzel oyunlar olması dileğiyle.. İyi günler herkese anlş-*s ok-*-s

- Oyunu orjinal olmayanlara yardımcı olabilirim.

- Eğer çok kişi olursak oyunu server üzerine kuracağım( yada hazır olarak satın alıcam) .. Masraf bana ait.

- Muhabbet kurmak isteyen, tarımdan zevk alan aradaşlar önceliklidir. ;)

Teşekkürler :D ıuy*u-* alk-*s

Ynt: Multiplayer Oynayalım-Düzenli-Sürekli-

bende oynamak isterim arkadaşlar fakat vaktimin çoğu işte geçiyo bende ki oyunda kopya zaten kendi başına olmuyo oyna oyna sıkılyon en azından bir tarla hasadında birkaç arkadaşla çok zevkli olacağını düşünüyorum nasıl yaparız işte o var...

konuyla ilgilenemiyorum şu anda katılmak isteyenler konuyamesaj bırakırlarsa onlara ulaşıcam.. ilginize teşekkür ederim .. büyük ihtimalle bugun baslarız.. anlş-*s

akrokral link=topic=69324.msg789828#msg789828 date=1383300683' Alıntı:
tamam haber bekliyorum alk-*s
Kardeşim internet sağlayıcın TTNET mi ?
telefon numaranızı özel mesajla bana bırakırsanız akşama size ulaşırım ..

traktörcü03 link=topic=69324.msg789803#msg789803 date=1383288594' Alıntı:
bende oynamak isterim arkadaşlar fakat vaktimin çoğu işte geçiyo bende ki oyunda kopya zaten kendi başına olmuyo oyna oyna sıkılyon en azından bir tarla hasadında birkaç arkadaşla çok zevkli olacağını düşünüyorum nasıl yaparız işte o var...
bi şekilde ayarlRız :) sizin internetiniz TTnet mi?

Okuldu koşuşturmacaydı derken ilgilenemedim kusura bakmayın .. Oyunu oynamak için yanıma sadece bir lişi istiyorum malesef çok kişi olursa ilgilenemeyeceğimi, yani fazla kişi olursak duzgun,eğlenceli bır oyun olamayacağını farkettim.. Zamanınızı çaldım hakkınızı helal edin.. Belki oynarım belki oynamam hatta.. Oyamak istiyorsanız, zamanınız varsa bu yorumu alıntılayıp oynamak ıstıyorum diyin, ben size dönücem..

manavinternet link=topic=69324.msg789843#msg789843 date=1383309747' Alıntı:
ne oldu oynamaktan vaz mı geçtin yoksa konuyla ilgilenmiyorum demişsin

Konuyla ilgilenmiyorum mu demişim ? Kardeşim doğru düzgün ojuda yorum yaz.. İşin yok ise hiç yazma lütfen .

bilal tıraşçı link=topic=69324.msg789849#msg789849 date=1383313042' Alıntı:
Arkadaşlar Zaten Farming Bölümümüzde Multiplayer Oynayan Arkadaşlarımız Var... noo*-*- Onlarla Da Bu Konu İle İlgili İrtibata Geçebilirsiniz... Öteki Konularımızda Mevcuttur..
Evet var arkadaşım dğru söylüyor.. Onlarlada oynayabilirsiniz. Ama benim konumun altına gelip böyle bir yorum yapma ihtiyacını neden duydun onu anlamadım ? Gidip oyna sen onlarla eğeri benımle oynamak istemiyorsan. Kısacası sende işin yoksa konuşma. Teşekkürler.

-net- link=topic=69324.msg790004#msg790004 date=1383338352' Alıntı:
Okuldu koşuşturmacaydı derken ilgilenemedim kusura bakmayın .. Oyunu oynamak için yanıma sadece bir lişi istiyorum malesef çok kişi olursa ilgilenemeyeceğimi, yani fazla kişi olursak duzgun,eğlenceli bır oyun olamayacağını farkettim.. Zamanınızı çaldım hakkınızı helal edin.. Belki oynarım belki oynamam hatta.. Oyamak istiyorsanız, zamanınız varsa bu yorumu alıntılayıp oynamak ıstıyorum diyin, ben size dönücem..
oynamak istıyozda ayarla artık

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...