armatrac''tan birkaç resim..

armatrac804tpv4.jpg

pblivephotoimage74580sczm8.jpg

pblivephotoimage77580scbp7.jpg

pblivephotoimage78580scqr3.jpg

pblivephotoimage79580scvp8.jpg

pblivephotoimage80580sckh1.jpg

pblivephotoimage72580scwk1.jpg

Ynt: armatrac''tan birkaç resim..

dennizs link=topic=7817.msg84794#msg84794 date=1223966090' Alıntı:
çok yakışıklı makine bence erkunttan güzel işler çıkacağına eminim önümüzdeki yıllarda
sana katılıyorum..kendi adında bir traktörü piyasa sürmek bile büyük bir cesaret..o kadar dev firmalar varken..

erkunt firması senelerce çeşitli motor markalarına parça ve döküm yaptı.şimdi kendi üretiyor motor düzeneği hariç herşey türk.şimdi başak ve erkunt bazı ortak noktada beraber sırtlıyorlar çiftçiyi.yerli dersen ya başak ya erkunt ikisinede başarılar güzel ve biraz cep yakmayan güzellikler bekliyoruz.resimler fıstık sağol

guzel resımler resımlerın hepsı ankara sıncan bolgesınde cekılmıs=) erkunt aslında bır dunyadevı zaten o baska markalar adı altında sattıgı parcalırın cogunu zaten erkunt uretıyor ama suan bır krızle karsı karsıya dokum bolumunden 150 kısı cıkarttı

erkunt güzel kullananlar tadını alanlar başka traktöre kolay kolay binmezler.2006 servet 80 4x4 kabinsiz traktörüm vardı.sattım olmadı gidib lüksünü aldım.başkalrıo tat vermiyor.alışınca öyle oluyor.ne takarsan çekiyor.ne yüklersen banamısın yok.tarlada s üper.ah şu yolda bir bayılması olmasa gerçi adam 4,5 ton boş agırlıgı bide romork taktınmı oluyor kamyon.5 li 14 inç pullukla ne reye hangi rampayaya daga vurursan vur tarla 1 de gitmem yok ya gidecek ya gidecek.

yapılan yorumların hepsini okudum bende bişeyler katayım servis yedek parça bakımından erkuntun sorunu yok galiba bence biraz daha fiyatlarda makul davransalar türk çiftçisine katkıda buluncağını umuyorum..eline sağlık bayram abi güzel paylaşım..

KoR@Y link=topic=7817.msg127182#msg127182 date=1231071881' Alıntı:
yapılan yorumların hepsini okudum bende bişeyler katayım servis yedek parça bakımından erkuntun sorunu yok galiba bence biraz daha fiyatlarda makul davransalar türk çiftçisine katkıda buluncağını umuyorum..eline sağlık bayram abi güzel paylaşım..
teşekkürler koray güzel yorum yazmışsın...