40 km etiketi :)

Ynt: 40 km etiketi :)

Bulamazsın bende zamanında aradım. Fakat yok. Anca kendin reklamcılarda yaptırabilirsin. Hatta bende yaptırcam. Daha öncede bir taslak yapmıştım. Boş bir vakitte gidip bastırcam. Yalnız böyle basımlarda pahalıya mâal olur. Bir adet için adam koca makinayı çalıştırmak istemiyor. Çalıştırdığı zaman belli bir ebatta kağıdı baskıya veriyor. Ondan da bu kadar birşey çıkarınca. Gerisinin parasını senden alıyor...:D

alipasalierkan link=topic=69358.msg790145#msg790145 date=1383399526' Alıntı:
Bulamazsın bende zamanında aradım. Fakat yok. Anca kendin reklamcılarda yaptırabilirsin. Hatta bende yaptırcam. Daha öncede bir taslak yapmıştım. Boş bir vakitte gidip bastırcam. Yalnız böyle basımlarda pahalıya mâal olur. Bir adet için adam koca makinayı çalıştırmak istemiyor. Çalıştırdığı zaman belli bir ebatta kağıdı baskıya veriyor. Ondan da bu kadar birşey çıkarınca. Gerisinin parasını senden alıyor...:D

Etiketle falan uğraşmayın tabelacıda winil kestirip yapıştırın olmaz mı?

Alman montaj Deutzların arkalarda 20-25 cm çapında var güzel duruyo, sorulabilir... son çare reklamcı, en son çare renkli reflektör bantlarla kes-biç gönlüne göre kendin yap... kaliteli reflektörle motoru, römorku hep dolandım gönlümce karanlıkta ÇOK faydalı...