bu yılın silajlarından bi vidyo

Ynt: bu yılın silajlarından bi vidyo

saolun arkadşlar mısırlar bizim değil yanı satın alıyoruz yanı adamlar sulamamış :D
GENÇ EYMIRLİ link=topic=69441.msg790818#msg790818 date=1383596047' Alıntı:
kolay Gelsin semih mısırları sulamadın mi. Birde erkunt sameye göre yavaş gidiyor neden acaba.
erkuntu babam kullanıyor ondan eniştem samedeki o hep öyle gider tm gaz zati yarısında samenın arka kolun bi tane vidası koptu bıraktı gitti sert adam dayanmıyor demir fln :D
rocky link=topic=69441.msg790825#msg790825 date=1383596719' Alıntı:
Same mi yoksa erkunt mu ??? :D
al birini vur ötekine :D
same ufak geliyor a makinayla romork kollaı zorluyor ama yan yan fln gidişde güzel gidiyor bide tam gaz biçiyor yakıyo biraz
ama babam erkeuntla yavaş gididğinden mısırıda daha güzel kıyıyo bunda ise motor buyuk geliyor tarlalarda döenrken fln sıkıntı ufak eyerlerde bi bi boru taktı bu sene ikide bi tıkanıyo söktürdük sonraa zorla adama :D
babam bide taş fln alır diye yavaş yavaş gidiyorum diyordu dun gece biçerken aldırmış skaınan göze çöp batıyor işte ;) aama ikiside güzel motor yerine göre özellkleri ii yani
cümleten ii günler ;)

same güzel ya ufaklık her işi yapıo çteki kocaman kasası war zati ne agaç altına giriyo nede tarlanın sonlarında dönmek biliyor :D
ismail_17 link=topic=69441.msg790935#msg790935 date=1383655502' Alıntı:
Bereketli olsun semih, bende samenin işini beğendim erkuntun sanki makinada sorun var gibi.
Harman yerinde romorkları öylemi çıkarıyorsunuz siz, :) takması biraz zor olur. zuha-*-s
abi bizde çift dingil römroklardan yok bide bunlar yanyana gitmesinide beceremiyor gelip biçen motora fln carpıyorlar ondan çıkaertıyoruyoz artık alıştık takması fln kolay ya bi tane 15 yaslarında eleman olması yeteyo bu angaryalar için :D

SmhGwz link=topic=69441.msg790941#msg790941 date=1383657789' Alıntı:
same güzel ya ufaklık her işi yapıo çteki kocaman kasası war zati ne agaç altına giriyo nede tarlanın sonlarında dönmek biliyor :Dabi bizde çift dingil römroklardan yok bide bunlar yanyana gitmesinide beceremiyor gelip biçen motora fln carpıyorlar ondan çıkaertıyoruyoz artık alıştık takması fln kolay ya bi tane 15 yaslarında eleman olması yeteyo bu angaryalar için :D

:) Ben sayfanın en alttaki foto için dedim harman yerindeki , takması zor olur diye damper hortumuda kopmuştur geçmiş olsun.

ismail_17 link=topic=69441.msg790944#msg790944 date=1383658133' Alıntı:
:) Ben sayfanın en alttaki foto için dedim harman yerindeki , takması zor olur diye damper hortumuda kopmuştur geçmiş olsun.
abi onu hiç sorma ya :D
olayı anlatım;
Şimdi ben indirmek için damperi kaldırdım elemanda buzalara bakıyomuş bnde başka tarafa bakarken hopğ hop dedi bi çevirdim kafayı bizim hortum tutuyo mazeme kalkmış eleman napcaz diyo la dur ben bi teli çıkartım vidyoyu çekelim dedim :D
ordan piston hortumunu söktüm damper dik şekilde kaldı onuda traktöre baglayıp çektik vidyoyu bulim atcam onuda :)

Güzel Paylaşım Semih, Bereketli Olsun...
Römork İçin de Geçmiş Olsun ;)
Buna Benzer Bi Olay Net Ortamında Banada Denkgeldi. Abimiz 'Ne Güzel Bi Silaj Boşaltma Şekli' Diyodu Videoda :D
Bulursam Face ' den Link Atayım :)