5420 ayarlı direksiyon

5420 de ayarlanabilir direksiyon standart mı yoksa opsiyonel mi yardım :S cumartesi güne bindim tam takır 5420 de ayarlanabilir direksiyon vardı ful faln değildi motor

Ynt: 5420 ayarlı direksiyon

Ağır Abi link=topic=69454.msg790984#msg790984 date=1383666617' Alıntı:
5420 de ayarlanabilir direksiyon standart mı yoksa opsiyonel mi yardım :S cumartesi güne bindim tam takır 5420 de ayarlanabilir direksiyon vardı ful faln değildi motor
Benim bindiğimde vardı, standartmı? bilemiyorum. Gündüz açsana mübarek konuları, arayıp sorardım.

ayarlanır direksiyon opsiyonel. ülkemize gelen masseyler 2 tip. 1. müşteri siparişi doğrultusunda gelenler, 2. bayilerin stokta bulundurmak için istediği traktörler. bayilerin getirdiği traktörlerin biri diğerini tutmaz çünkü fabrika rasgele donanım koyup gönderiyor.

Konfor Paketi:
• Ayarlanabilir direksiyon mili
• Hava süspansiyonlu koltuk
• Dijital gösterge paneli
• Teleskopik geniş yan aynalar
Konfor Plus Paketi - yukarıdakine ek olarak:
• Yolcu koltuğu
• Arka cam yıkama/silme
• Klima

Ayrıcalıklı Traktör:
• Bağlantı kollarında kanca uçları
• 3. spool valf
• Değiştirilebilir flanş PTO mili
• Ekonomi PTO
• 4 ön tekli ampul ve 2 arka çift çalışma ışığı
• Ortaya monte ön çalışma ışıkları
• 120 amp alternatör
• Ön çamurluklar
• Ayarlanabilir direksiyon mili
• Hava süspansiyonlu döner koltuk
• Yolcu koltuğu
• Arka cam yıkama/silme
• Teleskopik geniş yan aynalar
• Klima
• Analog ve dijital gösterge paneli

Yükleyici Traktör:
• Visio tavan
• Ekonomi PTO
• Yükleyici alt çerçevesi ve hidrolik kit
• 2 ön ve 2 arka çalışma ışığı
• Ön çamurluklar

..der. MF resmi sitesi:)

u7ydd.jpg
u7ydg.jpg

Dün çektim fotoları, dreksiyonu sabit.
Tümo benim 5420 yeğenimin, tohum serpmeye yardıma gittim dün

Ne motormuş arkadaş yada ne mf ayarlı direksiyon şu para ayarsız şu para konfor paketi ve ayrıcalıklı paketi şu para deseler ya

ya şu hibe işi nasıl oluor bı anlatında bilgilenelim benım anladım hayvancılık yapıcamı söleyıp basvuruluyor hibe destegı cıkarsa alınıor galıba yarısınımı devlet verıo nasıl basvurulucak ve ne zaman oluo bı anlatın

GENCUS link=topic=69454.msg791231#msg791231 date=1383747881' Alıntı:
ya şu hibe işi nasıl oluor bı anlatında bilgilenelim benım anladım hayvancılık yapıcamı söleyıp basvuruluyor hibe destegı cıkarsa alınıor galıba yarısınımı devlet verıo nasıl basvurulucak ve ne zaman oluo bı anlatın
Benim bu konularda biraz bilgim var.Fakat Tkdk ve devletin verdiği destekler hakkında bölüm başkanımı olur artık siteden etkili, yetkili ve bilgili bir üyemiz bir konu açarak ıuy*u-* bizleri bilgilendirmesini teklif ediyorum.Böylelikle hepimiz doğru bilgi edinmiş oluruz. :D

İSHAK ÇAVUŞ AYDIN link=topic=69454.msg791185#msg791185 date=1383733582' Alıntı:
Traktörünüz hayırlı olsun. :D 5410 u hangi işlerde kullanıyorsunuz.Yakıt ,çekiş v.s v.s memnun musunuz? :S
sağolun.tarla işlerinde kullanacağız daha kullanma fırsatımız olmadı sadece tohum zamanı römork taktık tarla işinden kullanmadık yani