Avrasya 2008 Tarım Fuarı Pronar & Rostselmash Standı....!!!

Avrasya 2008 Tarım Fuarı Pronar & Rostselmash Standı....!!!

Arkadaşlar uzun zamandır yollamadığım Avrasya 2008 Tarım fuarı fotoğraflarını sizlerle paylaşıyorum. İlk olarak ilginç bir markayla başlamak istedim.Ülkemizde ilk kez satışa sunulan Pronar traktörleri, balya makinları ve Rostselmash silaj makinalarının resimlerini yolluyorum. İlginizi çekeceğini düşünüyorum. Pronar traktörlerini daha basit ve kalitesiz bekliyordum. Fakat ürün kalitesi ve donanımı ilgimi çekti. Hoşuma gitti diyebilirim. Tek kötü yanı dış dizaynı. Traktörler 24ileri x 24 geri 2 kademe powershifli şanzımana sahip. Arka çamurluklarında hidrolik indirme-kaldırma düğmeleri var. Performansıda güzel ise alınabilecek bir makina diye düşünüyorum. Silaj makinası pek hoşuma gitmedi. Fakat bizim tanıdık bir zahireci satın almış. Bakalım performansı hakkında haber alırsam sizlerle paylaşacağım. Fuardan sonra 3-4 defa farklı aralıklarla İstanbul' a gittim. Yolda Pronarları bir Iveco kamyon servisinin önünde hurda kamyonlar arasında toz içinde çekili gördüm. Acaba niye oraya terk edilmişler merak ediyorum.

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

SON