TÜMOSAN MAXİMA' nın detaylı Fotoğrafları.-- EMİN ÜNAL -- (Adana Tarım fuarı)

Ynt: TÜMOSAN MAXİMA' nın detaylı Fotoğrafları.-- EMİN ÜNAL -- (Adana Tarım fuarı)

yav yeni nesil mf lere çok benzetmişler yanlış olmasın sıfır tümosan alan biri anlattı mf ile mahkemelik miş kabin den dolayı am a burada koporta rengi ve tipi de çok benzemiş bana göre .....ama çok harika olmuş

Ynt: TÜMOSAN MAXİMA' nın detaylı Fotoğrafları.-- EMİN ÜNAL -- (Adana Tarım fuarı)

pylaşım için tşkler tümosan bişeyler yapmaya bişeyleri geliştirmeye çalışıyor benim gözlemlediğim ama erkunt bu konuda biraz daha önde gibi..erkunttada (antalya bölgesi için) satış departmanı çok pasif o kadarki tarla denemeleri bile olacak dedikleri tarihi tutmuyor araaya kaynayıp gidiyor tümosan yine bu bölgede yerli firmalar içinde en sağlam satış departmanına sahip firma gibi duruş sergiliyo motor almayacak adamın alası geliyo yaw adamlar konuşmaya başladımı :D

Yerliler çıtayı yülsetiyorlar , inşallah kaliteleride yükselir , daha sağlam ve dayanklı traktörler yaparlar bunları alırız , paramız yurtdışına gitmez , NH , Erkunt , Tümosan hepsi bizlerin gruru zaman zaman atışsakta başarıları grur veriyor , keşke Uzel de olsaydı , bakalım yeni Başak ne yapacak , ondanda böyle yüksek beygir güçleri bekliyoruz.

ilk dea yerli bir markanın bu kadar iyi bir şekilde teknolojiyi kullanmış içini görmedik resimlerde ama dışarda kusursuz bir kaporta var formda biri mf ilemahkemelik demişdi erkuntlada kasası çok benziyo birbirine 3625f 3635f m serisi ile aynı hemen hemen tek arkı panjurları

Bu akşamda Maxima rüzgarı esti, admin bile uykusundan fedakarlık edip konuya bakmaya gelmiş. Hedefimizi değiştirsek mi acaba.:S

shuttle koydularmı bu modele koymadıysalar yazık bu tümosana vitesleride 16 ileri 16 geri deilse sadece şekil süs olmuş demektir yani bi ilerleme kaydedememiştir tümosan

paylaşım için teşekkürler emin

uzan zaman sonunda piyasaya çıkardılar ancak daha tamamlanmamış sanki prototip gibi
spekülasyonları ortadan kaldırmak için görüntü amaçlı bir sergi gibi olmuş
kaporta ve dizaynda yaptıkları yenilikleri ümit ediyorum ki kabin konforunda, şanzuman seçenekliliğinde de gösterip
donanımsal olarak yerli üretim ve avrupa diğer traktörlerle yarışacak düzeyde geliştirme yapmışlardır.
vatana millete hayırlı olsun

ok-*-s