case jx75 nevholland td 75d( ikiside yeni kasa) tavsiyeniz

arkadaşlar bu iki traktör herşeyiyle birbirine benziyor acaba benim bilmediğim fark veya donanım mevcutmu birinde olupta diğerinde olmayan ve hangisini önerirsiniz ikinci el fiyatı td75d biraz fazla ama önemli olan siz bilinçli arkaşlarımın bana önerileri şimdiden hepinize teşekkürler

Ynt: case jx75 nevholland td 75d( ikiside yeni kasa) tavsiyeniz

ikiside aynı traktör ama ne hikmetse renk mavi oldumu 2.elde nh daha iyi bende td75 al derim.

Çağrı link=topic=69527.msg791798#msg791798 date=1383909964' Alıntı:
Tamamen aynı traktörler ancak ikinci elleri çok farklı.Bence new hollandı tercih edin ikisi arasında karar verecekseniz.
aga td nasıl memnunmusun ben çevremde pek görmüyorum.

keltaşlı link=topic=69527.msg791800#msg791800 date=1383911491' Alıntı:
Hangi bayi daha ucuza bırakırsa ucuz olanı.
alırsak en az 8-10 sene kullanırız o yüzden aralarında 5binlira fark var ama o kadar parayı verince 5 binlira göze gözükmüyor case de pişmanlık yaşarmıyım sonra diye korkuyorum bu arada bahsettiğim traktörler ikinci el birisi 400 saatte diheri 312 saatte

Yazi tura at hangisi gelirse onu al bence :) bence td al çünkü 2.el önemli bisey sikıştıgın an hemen satabilirsin td yi case daha cok taninmadi.

İkinci eli kötü deniliyor sürekli ama satılık jx 75 yok gibi birşey bulunduğunda da ucuza verilmiyor ama td heryerde var...Case bulunamadığı için mi ikinci eli kötü deniliyor ?

Td yle casenin satis rakami bir degil ki ikinci elleride ayni rakamlarda bulunsun,ayrica kotuleme degil td her koyde var ama case daha her koye gircek kadar taninmadi aradaki fark bu

enesyasin link=topic=69527.msg791801#msg791801 date=1383911918' Alıntı:
alırsak en az 8-10 sene kullanırız o yüzden aralarında 5binlira fark var ama o kadar parayı verince 5 binlira göze gözükmüyor case de pişmanlık yaşarmıyım sonra diye korkuyorum bu arada bahsettiğim traktörler ikinci el birisi 400 saatte diheri 312 saatte
ben nh tavsiye ederim cunku sıfır fiyatlarını araştırırsak case nh dan 2 3 bin lira net daha pahalı. ama ikinci elde nh daha pahalı ve satışı daha iyi. yani birde 8 10 yıl binerim diyorsunuz bakarsın 8 10 yıl sonraya kasası değişir ozellik değişir bi sürü şey değişir o zaman adam case ye eski model o hiç tutulmuyo der yenileri cazip gelir ama nh ın eskisi yenisi para cunku adam buna param yetiyo eskisi oluversin diyo alıyo. case 20 ileri 12 geri new holland 12+12 vites yani aralarında sadece o fark var şanzumanı biraz farklı ben başka bişey goremiyorum. ikiside iyi motor kotulemeyede gerek yok tutum için nh sadece tercihim.

cazgin0020 link=topic=69527.msg791861#msg791861 date=1383924096' Alıntı:
ben nh tavsiye ederim cunku sıfır fiyatlarını araştırırsak case nh dan 2 3 bin lira net daha pahalı. ama ikinci elde nh daha pahalı ve satışı daha iyi. yani birde 8 10 yıl binerim diyorsunuz bakarsın 8 10 yıl sonraya kasası değişir ozellik değişir bi sürü şey değişir o zaman adam case ye eski model o hiç tutulmuyo der yenileri cazip gelir ama nh ın eskisi yenisi para cunku adam buna param yetiyo eskisi oluversin diyo alıyo. case 20 ileri 12 geri new holland 12+12 vites yani aralarında sadece o fark var şanzumanı biraz farklı ben başka bişey goremiyorum. ikiside iyi motor kotulemeyede gerek yok tutum için nh sadece tercihim.
tavsiyelerin için teşekkür ederim. tüm arkadaşlara teşekkür ederim kafam dahada netleşti ok-*-s

New holland ' da da arıza oluyor, geçen yıl çok yakın biri td65d aldı, öncesinde tt55 kullanıyordu, şikayet ediyordu çekmiyor diye. Servis kötü mazottan pompayı bozmuş olabilir hesabından bandırmaya götürdüler.Orada sıra beklerken sahibi turbodan sonraki hava borusunda çatlağı kendi görmüş, haybeye pompa filan sökülecekti. kaputun içinde biryere de çarpmadığına göre üretim hatası. Zaten fabrikaya gidenler anlatıyor, birgün case, bir gün NH kaportası takılyormuş. Satmak için artık internet var, her türlü alıcısını bulursun. anlş-*s