PETLAS'IN ÖN ÇEKER RADİAL LASTİĞİNİ KULLANAN VAR MI?

24.12.2009
3,136
1,562
BURSA

TD65D Çeker traktörümüz var, 3000 saatte arkları yeni değiştik fakat önler 3. lastik yarıya indi. radial lastikler diş ömürleri daha çok oulyormuş diye duyuyorum, petlasın radial lastiğini kullanan varsa yorumlarını alabilir miyim? :S

Ynt: PETLAS'IN ÖN ÇEKER RADİAL LASTİĞİNİ KULLANAN VAR MI?

PETLAS ' ı benim 2011 yılında alıpta 2012 de kullanmaya başladığım daha 1000 saat deutz traktöre takmışlar fabrika yani ..
forumda nail yetekte biliyor hatta resimlerini atayım orta bölümden çürümeye başladı çatlaklar oluştu yani firma yetkilileri yanlış kullanım yada hava basıncı falan diyolar onlar desinler ...
BEN BİR DAHA PETLASA PARA VERMEM..

YUSUFTUYLUOGLU link=topic=69529.msg791986#msg791986 date=1383942471' Alıntı:
PETLAS ' ı benim 2011 yılında alıpta 2012 de kullanmaya başladığım daha 1000 saat deutz traktöre takmışlar fabrika yani ..
forumda nail yetekte biliyor hatta resimlerini atayım orta bölümden çürümeye başladı çatlaklar oluştu yani firma yetkilileri yanlış kullanım yada hava basıncı falan diyolar onlar desinler ...
Çok sağol arkadaşım.

Bende iki takım petlas bezli var gayette iyi. Resimde görülen çatlaklar az havada kullanınca oluşuyor, aynısı michelin agribibleri kullanırken olmuştu. Ben memnunum fiyatına göre kalitesi çok iyi. Hem yumuşak lastik zıplatma yok.

Fatih_RSLN link=topic=69529.msg792462#msg792462 date=1384037882' Alıntı:
Petlası bende önermem. 1400 saatte şuan. Ön tekerlerde ufalanma ve kopmalar oluştu. Yine de tercih sizde..
1400 saatte ufalanma varsa bana göre iyi. Eğer sık sık inme patlama vb. olmuyorsa diş seviyesi iyiyse benim için önemli olan o. Radial olmayan 9,5-24 düz yolda kullansan bile tam kabak olur. Sağol...

YUSUFTUYLUOGLU link=topic=69529.msg791986#msg791986 date=1383942471' Alıntı:

ağzına sağlık abi benimde başıma geldi aynısı düşük hava basıncı hatalı kullanım mış ;D ;D zuha-*-s zuha-*-s
ne yani hiçmi lastik görmedik aman arkadaşlar PETLASA lanet olsun duy sesimizi ey petlas senden bi halt olmazzz sop-*-sa sop-*-sa sop-*-sa