Angaradayım Beyler :D

Ynt: Angaradayım Beyler :D

SmhGwz link=topic=69533.msg791876#msg791876 date=1383928893' Alıntı:
Mrb arkadaşlar angaraya geldim gezindiriyoz siz naparsınız :D
buranın neyi meşhur ya ;)
merhaba bizim yerimizede gez..yemek olarak ankara simidi,ankara tavası.ankara döneri,gobit ve çubuk turşusu çok güzel oluyor..gezilecek yer olarak..anıtkabir,atakule,ankara kalesi,hacı bayram veli türbesi ve beypazarı evleri

saolaun arkadaşlar nail abi wall bedne türkülerini çok seven bi fanatik olarak geldim işte arakadaşlarla dünden beri takılıyoz resmi kruu m anıtkabir fln gezdik şimdi sıra değişik bilmediğimiz yerler kaldı sanırım oda gece alemleri :D
cebrail68 link=topic=69533.msg791879#msg791879 date=1383929196' Alıntı:
merhaba bizim yerimizede gez..yemek olarak ankara simidi,ankara tavası.ankara döneri,gobit ve çubuk turşusu çok güzel oluyor..gezilecek yer olarak..anıtkabir,atakule,ankara kalesi,hacı bayram veli türbesi ve beypazarı evleri
su beypazarı evlerine gitmedik sanırım yarında ona bakarız ;) abi siz geiln ben size kaleyi gezdirem :)

SmhGwz link=topic=69533.msg791882#msg791882 date=1383929322' Alıntı:
saolaun arkadaşlar nail abi wall bedne türkülerini çok seven bi fanatik olarak geldim işte arakadaşlarla dünden beri takılıyoz resmi kruu m anıtkabir fln gezdik şimdi sıra değişik bilmediğimiz yerler kaldı sanırım oda gece alemleri :Dsu beypazarı evlerine gitmedik sanırım yarında ona bakarız ;) abi siz geiln ben size kaleyi gezdirem :)
türkiyede olsam hemen gelirdim ama şimdi suudi arabistandayım siz buraya gelinde bende sizi gezdireyim.

SmhGwz link=topic=69533.msg791876#msg791876 date=1383928893' Alıntı:
Mrb arkadaşlar angaraya geldim gezindiriyoz siz naparsınız :D
buranın neyi meşhur ya ;)
Mrb H.g gardaşım angaramıza :) Köyde işim olmasaydı ugrardım yanınada malum işler :( Degişik şeyler arıyorsan gece maltepe taraflarına ineceksin ;) Neyi meşhur dersenden elhamraya gidip yerinde göreceksin ;D ;D

koparanlı 80.4 servet link=topic=69533.msg791888#msg791888 date=1383929700' Alıntı:
Mrb H.g gardaşım angaramıza :) Köyde işim olmasaydı ugrardım yanınada malum işler :( Degişik şeyler arıyorsan gece maltepe taraflarına ineceksin ;) Neyi meşhur dersenden elhamraya gidip yerinde göreceksin ;D ;D
hea tm gardaşim bakalım bide orlarada gideriz ya