ATAMIZI ÖZLEMLE ANIYORUZ....

foruma şöyle bı baktımda bugunun anlam ve önemını anlatan bir yazı veya resım göremedım.oysa ki GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK ne demiş köylü milletın efendısir.diyecek söz bulamıyorum

Ynt: ATAMIZI ÖZLEMLE ANIYORUZ....

Saygıyla Anıyoruz..
Başta Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere,tüm silah arkadaşları ve gelmiş geçmiş tüm şehitlerimizin ruhu şad olsun,mekanları cennet olsun.
Ruharına El Fatiha..Elhamdü lillâhi rabbil’alemin. Errahmânir’rahim. Mâliki yevmiddin. İyyâke na’budü ve iyyâke neste’în, İhdinessırâtel müstâkim. Sırâtellezîne en’amte aleyhim ğayrilmağdûbi aleyhim ve leddâllîn.Amin..

Konu için teşekkür ederim gerçekten bizim eksikliğimiz oldu atlanmaması gereken bir gün.Bu vatan için yapılmış hizmetleri düşününce bizim şuraya iki satır birşey yazmayı unutmamız veya atlamamız gerçekten utanç verici.Başta Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere,tüm silah arkadaşları ve gelmiş geçmiş tüm şehitlerimizin ruhu şad olsun,mekanları cennet olsun.

Not:Anasayfada gerekli düzenlemeleri yaptım.

biraz ge
Çağrı link=topic=69569.msg792579#msg792579 date=1384091249' Alıntı:
Konu için teşekkür ederim gerçekten bizim eksikliğimiz oldu atlanmaması gereken bir gün.Bu vatan için yapılmış hizmetleri düşününce bizim şuraya iki satır birşey yazmayı unutmamız veya atlamamız gerçekten utanç verici.Başta Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere,tüm silah arkadaşları ve gelmiş geçmiş tüm şehitlerimizin ruhu şad olsun,mekanları cennet olsun.

Not:Anasayfada gerekli düzenlemeleri yaptım.
biraz geç oldu.çok üzüldüm

bakıyorumda 91 gösterım var ama 3 yorum yapılmış.burda herkes üstüne alınmasın kımsede kusura bakmasın ama yobaz zıhnıyet burdada mevcut demekkı.unutmayınkı ATATÜRK olmasaydı adınız ahmet,mehmet,alı,velı olmazdı

Bir insan...
3 Ocak 2010, 18:11
Babası öldü.
Yetim büyüdü.
Üvey evlat oldu.
Tutuklandı.
Hapse atıldı.
Sürüldü.
İşsiz kaldı.
(Şöyle yazıyordu o sıkıntılı günlerde kaleme aldığı günlüğüne: Harcamalarım
fazla değil, zira gelirim hep az.)
Hastalandı..,
Böbreklerinden.
Vuruldu..,
Göğsünden.
Mesleğinden atıldı.
İdama çarptırıldı.
Kardeşleri öldü.
Çocuğu olmadı.
Boşandı.
Karaciğeri iflas etti.

Evet, bu insan

Mustafa Kemal ATATÜRK

Evladı olmayan bir yetimin, duygularını anlatın... Anlatın ki, o yetimin,
evlatlarımıza bıraktığı hediyenin kıymetini anlasın evlatlarımız.

Cumhuriyet, çocuklara anlatıldığı gibi, folklorik bir müsamere coşkusundan
ibaret değil çünkü...

Anlatın ki, kökeninde barınan derin hüznü kavrasınlar.

İşte liste yukarıda.
Kısacık ömründe bir insanın başına ne felaket gelebilirse, gelmiş...

Bunu anlatın.
Direnen, Teslim olmayan ruhu anlatın.

Korkmasınlar engellerden.
Korkmasınlar yalnız kalmaktan.
Korkmasınlar işsizlikten.
Korkmasınlar parasızlıktan.
Korkmasınlar alçaklardan.
Korkmasınlar doğrulardan.

Yürek dediğin...
Sadece organ değil arkadaş.
Bunu anlayın!!!

atamızı saygı ve rahmetle anıyoruz Ulu önderimiz ve tüm silah arkadaşlarının ruhları şad olsun Allah onların mekanlarını cennet eylesin

cebrail68 link=topic=69569.msg792571#msg792571 date=1384088245' Alıntı:
Saygıyla Anıyoruz..
Başta Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere,tüm silah arkadaşları ve gelmiş geçmiş tüm şehitlerimizin ruhu şad olsun,mekanları cennet olsun.
Ruharına El Fatiha..Elhamdü lillâhi rabbil’alemin. Errahmânir’rahim. Mâliki yevmiddin. İyyâke na’budü ve iyyâke neste’în, İhdinessırâtel müstâkim. Sırâtellezîne en’amte aleyhim ğayrilmağdûbi aleyhim ve leddâllîn.Amin..
Amin.
Allah O ' nun mekanını cennet etsin.