6. Geleneksel Trakkulüp Buluşması(ANKARA/BALA 7 ARALIK)

Buluşmaya Katılacaklar

• Tokmakcı (kesin-arabasız)

Kullanılan: 0 0.0%
  • rocky (kesin-arabasız)

• nailyetek (kesin-arabasız)

• ertac sahin (kesin-arabasız)

• cihan_özece (kesin-arabasız)

• anayurtlu (kesin-arabasız)

• samsunbafra (kesin-arabasız)

• KamilAydın (kesin-arabasız)

• doganbey1 (kesin-arabasız)

• smhgwz (kesin-arabasız)

• enderaslangiray (kesin-arabasız)

• ilhan43 (kesin-arabasız)

• memory43 (kesin-arabasız)

• tavaslı_okan (kesin-arabasız)

• k_urt_03 (kesin-arabasız)

• Hermiyas (kesin-arabasız)

• koparanlı_servet80 (kesin-arabasız)

• m_koyuncu70 (kesin-arabasız)

• Fatih_RSLN (kesin-araba)

• KESİN GELECEKLER: 28

• Kullanılan toplam oy
    164

Arkadaşlar her sene olduğu gibi yavaş yavaş kış ayları yaklaşıyor iş güç bitiyor,buluşma vakitleri geliyor :) Geçen sene her zamankinden farklı olarak buluşmayı biraz daha erken yaptık,hem kış daha bastırmadığı için gerek şehir dışından gelen arkadaşların ulaşımında, gerek de vakit geçirmek açısından çok soğuk olmadığı için daha güzel oldu.Onun için bu sene de genele uyacaksa yine geçen seneki tarihlerde yapmak istedik.

Bildiğiniz gibi buluşmaların bugüne kadar Ankara ' da yaptık.Başta alışveriş merkezi,cafe vs tarzı yerlerde yapıyorduk ama sonradan bir üyemizin evinde bu buluşmayı düzenlemek aklımıza geldi,çok da güzel oldu açıkçası.2 sene önce Anayurt köyünde anayurtlu3,105 nickli Volkan kardeşimize misafir olduk.Geçen sene bizim evde yapıldı,arkadaşlar abilerle güzel vakit geçirdik.Bu sene daha konu açılmadan Ankaralı üyelerimizden karakule nickli Şaban Abi ve gokhanozkan nickli Gökhan Abi ev sahibi olmak istediklerini söylediler.Onun için bu sene de ya Gökhan Abinin ya da Şaban Abinin evinde yapacağız buluşmayı.

Tarih olarak geçen sene Aralık ayının başı gibi yapmıştık,bence bu sene de o tarihlerde yapalım.Öneri olarak bence 1 ay kadar vakit de olduğu için 7 Aralık gibi yapabiliriz.Zaten şehir dışından gelen arkadaşlar için buluşmayı Cumartesi günü yapıyoruz.Artık tarih konusunda,gelecek gelmeyecekler konusunda konuşulsun diye ben şimdiden konuyu açıyorum.Beraberce kararlaştıralım ona göre bir ayarlama yapalım.

Ynt: 6. Geleneksel Trakkulüp Buluşması

Bu sene benimde canım istiyor katılmayı , ama iş ve sorumluluklar olunca biraz zor oluyor , tarih yaklaştıkça durum netleşir. Bu taraflardan başka düşünen varsa birlikte hareket edebiliriz.

kubilay07 link=topic=69634.msg793226#msg793226 date=1384192580' Alıntı:
:)

Gökhan abi Tanotoyu yığ oraya gelelim :D Biz mavi isteriz :D Şaban abiye gidersek orada erkunt :D
omerfarukkoc link=topic=69634.msg793230#msg793230 date=1384192778' Alıntı:
Aramızdaki Öğrenci Arkadaşların Tarih Hakkında Görüşlerini de Alarak 1 Hafta Sonraki Tarih Olsun Diyorum, Sınav Durumları...vs Var :)
Geçen senede öyle olmuştu 15 aralıkta yapıldıydı.Netleşir ozamana yakın bi tarihte. Şimdilik net değil zaten.

Bu sene bende katılmayı isterdim, ama Marmara bölgesinde olmadığı için maalesef katılamayacağım, hafta sonuna denk gelmesi güzel ancak günübirlik gidip gelebilirim, eğer bu taraflarda da ufak çaplı da olsa bir buluşma olursa ona da katılmak isterim.

İnşallah sorun çıkmassa bu yılda katılmayı düşünüyorum Ankara her bölge için aşağı yukarı orya bir il ulaşım kolay olur,arkadaşlar buluşmalar çok güzel gerçekleşiyor hem bireysel tanışmalar hemde yüz yüze muhabbetler harika oluyor.Tarih birazdaha geç olsa daha iyi olur bence pancar ve ekin suyu işleri aralığın ilk haftasına sarkacak gibi.

hacimmet link=topic=69634.msg793282#msg793282 date=1384194317' Alıntı:
İnşallah sorun çıkmassa bu yılda katılmayı düşünüyorum Ankara her bölge için aşağı yukarı orya bir il ulaşım kolay olur,arkadaşlar buluşmalar çok güzel gerçekleşiyor hem bireysel tanışmalar hemde yüz yüze muhabbetler harika oluyor.Tarih birazdaha geç olsa daha iyi olur bence pancar ve ekin suyu işleri aralığın ilk haftasına sarkacak gibi.
bende katılabilirim günü birlik olarak toplanıp gidebiliriz diye düşünüyorum

Cihan_özece link=topic=69634.msg793396#msg793396 date=1384207052' Alıntı:
7 aralığa uçak biletini alıyom.bi değiştir çağrı blader bilet parasını alırım bak senden haberin olsun :)
canın sağolsun da dur alma netleşsin ondan sonra :) Bana aralık ayında tek uymayacak tarih 14-15 aralık sanırsam bizim anayurtlulara da uymaz gerisinden yana problem yok benim için.

omerfarukkoc link=topic=69634.msg793230#msg793230 date=1384192778' Alıntı:
Aramızdaki Öğrenci Arkadaşların Tarih Hakkında Görüşlerini de Alarak 1 Hafta Sonraki Tarih Olsun Diyorum, Sınav Durumları...vs Var :)
Ömer bu yıl bizde katılmalıyız bilader ;) Aralıkta sınav falan yok la sıkıntı olmaz geçen sene bizim ehliyet sınavına denk düşmüştü :)