hava durumu

arkdaşlar yagmur yok cumartesi konyaya gittim yol boyu sulama ve sontaj vuruluyor.ekinlerde iş yok kimi ekiyor kimi suluyor.bizlerin kide öyle işler kötü ama ALLAHTAN umut kesilmez.
benim bölgem ankara-kırşehir-kırıkkale ve bazende konya bazlı oluyor yağışlar..
sevindirici bir haber bu bölgeler için 28 kasım karla karışık yağmur...01.12.2013 de kar fırtınası var
konyada dahil..
aksarayda dahil.. tahmin tutarsa şükür ALLAHA AMA YİNEDE ŞÜKÜR..RABBİM BİLİR HERŞEYİ..TAKDİR ONUN..

Ynt: hava durumu

Hayırlısı ALLAH, tan diyelim geçen sene afat oldu yağişlı bir yıl oldu , bu yıl kurak bizde bir kaç gündür çalışıyoruz tarlada çoğunluk ekti pulluk ile zaten sürülmüyor çok yer ince, ince,goble,çizel, tiller, ile karıştırıp ekiyoruz , ekmesem yağmur beklesem olacak ama bu seferde vakit geçiyor çok yağarsa temelli kalır, ne desek boş hayırlısı olsun herkese.

Ynt: hava durumu

köylü link=topic=69869.msg796625#msg796625 date=1384811735' Alıntı:
arkdaşlar yagmur yok cumartesi konyaya gittim yol boyu sulama ve sontaj vuruluyor.ekinlerde iş yok kimi ekiyor kimi suluyor.bizlerin kide öyle işler kötü ama ALLAHTAN umut kesilmez.
benim bölgem ankara-kırşehir-kırıkkale ve bazende konya bazlı oluyor yağışlar..
sevindirici bir haber bu bölgeler için 28 kasım karla karışık yağmur...01.12.2013 de kar fırtınası var
konyada dahil..
aksarayda dahil.. tahmin tutarsa şükür ALLAHA AMA YİNEDE ŞÜKÜR..RABBİM BİLİR HERŞEYİ..TAKDİR ONUN..

Konya ovası şu an yağış bekliyor, kurağa ekilen ekinler sıkıntılı, tohum çimlenmesi yok gibi. Hayırlısı ile yağışlarımız gelir İnşallah.