Aydın Pulluk Nasıl ?

Ynt: Aydın Pulluk Nasıl ?

manas link=topic=69880.msg797129#msg797129 date=1384892956' Alıntı:
bahcemde bırtane taş yok ama ayrık otu vardı

Traktörün maşallahı var. Z ' den ayırmışsın abi pulluğu takılma da olabilir, traktöre ufak gelmişde olabilir. Etikette bir tuhaf aydın pulluk demiş, Aydın Alper şirketine aittir diyor. Bir de made in europa :) Avrupanın tırnağı bile olamaz ya neyse.. 2004 model daha önceden başka bir yerde darbe alıpta burada meydana gelen bir kırılma da olabilir. Geçmiş olsun.

pullugu cok kullanmıyoruz aslında cizel lister goble agırlıklı kullanıyorum pullugu bahar ekecegim kültür bıtkılerı pancar fasulye fln yerlerde eşşek otu kımısıde acumuk derler o varsa vuruyorum başka türlü degil üstündekı bıcaklar orjınal

ben 5 li14 kalın malzemeyi talı yerde dahil olmak üzre çok kullndım.hiç sorun yaşamdım.mavi boyalı.burada ilanı davardı.erkuntu satınca satmıştım.alan komşu da rezil kullandı taşın kayanın içinde sağlam pulluk.ara mesafesi dar bu yüzden otlu yerde saplı yerde arasıra sıkıntı oldu.ot topladı anızlarda. alırsam yine aydın alırım.ünlü ve alpler pahalı. ünlüde sert toprakta ayrıklı yerde bile dönme oluyor.ben alpleride ünlüyü kullandım .ünlü anamı ağlattı döme oldu ayar tutmuyor ..karar sizlerin..2007 modeldi.aydın pulluk.

Yorumlarınız için hepiniz sağolun. Anladığım kadarıyla aydınla alpler arasında küçükte olsa kalite farkı var. Babamla konuştuk, daha üçe beşe bakmayıp alpler alalım içimizde rahat etsin dedik. Ünlü pulluğa babam dün bakmış, ben okuldaydım pek beğenmemiş malzeme olarak. Zaten ünlüde alplerle aynı fiyat. Hepinize teşekkürler.