Gaspardo S.Maria 3 metre mibzer

gaspardo s.maria 3 mt yaylı ayaklı mibzer.

25 sıralı, 3 metre
vario şanzımanlı
yaylı ayak
spiral yay hortum
orta koldan sıra sayma
elektrikli iz bırakma
depo doluluk göstergesi

2ykw.jpg

r3z6.jpg

dyk4.jpg

85y7.jpg

i2ao.jpg

Ynt: Gaspardo S.Maria 3 metre mibzer

ydincbayram link=topic=69889.msg797070#msg797070 date=1384888363' Alıntı:
Gaspardo varsa sorun yok. Disklisini de yapıyorlar mı acaba?
şimdi sitesinde baktım bu opsiyonlar varmış.
assolcatori-S-MAria.jpg

TrakyaliOkan link=topic=69889.msg797079#msg797079 date=1384888964' Alıntı:
güzel paylaşım abi...acaba Fiyatları hakkında bi bilgin var mı :S
25 diyorlardı. pazarlıkla ne kadar düşer bilmem.
onurs link=topic=69889.msg797081#msg797081 date=1384889290' Alıntı:
güzel makina tabiki parasıda güzeldir ayakları bizim baltalardan farklı özelliği nedir? yine hangi fuardasın gürkan abi :)
sağol onur. yaylanması daha fazla, saplı yerlerde ve az işlenmiş yerde harika ekim yapıyor. hatta tavda direk aşağıdan biçilmiş anıza kanola ekip üzerine merdane yapan gördüm.
Anıl Tiraki link=topic=69889.msg797087#msg797087 date=1384889724' Alıntı:
Teknoloji başka bir şey tabi.Eline sağlık Gürkan abi.İş yapacak makina gerçekten.Fiyat bilgisi varmı?
makina harika. 25 diyorlardı. pazarlıkla elbet düşer.
İsmail Pelit link=topic=69889.msg797089#msg797089 date=1384889753' Alıntı:
20-25 bin arası demişlerdi fuarda kaliteli ve işlevsel ama irtemlerde güzel arasnda ortalama 10 tl oynuyo
yorum için teşekkürler. tercih meselesi tabii ki parası olan alıyor. irtem çok güzel.

Güzel paylaşım Gürkan abi. Bizim köyde iki tane var. Yalnız bir tanesi ilk aldığı sene çok yağışlıkta çalıştıramadı. Ayaklar çok çamur topladı. Kullanımdan mı kaynaklandı bilemiyorum...

Gürkan hocam teşekkürler, kalite ucuzdur we ayrıntılarda gizlidir....Çift Diskli de Baskı tekerli olan modeli de war...

alipasalierkan link=topic=69889.msg797137#msg797137 date=1384893484' Alıntı:
Güzel paylaşım Gürkan abi. Bizim köyde iki tane var. Yalnız bir tanesi ilk aldığı sene çok yağışlıkta çalıştıramadı. Ayaklar çok çamur topladı. Kullanımdan mı kaynaklandı bilemiyorum...

sağol Erkan. baskı sertliğini ayarlamamış olabilir, orta kol bağlatısının altından. . bir de ayakların patikleri düz ve aysan gibi (yukarıdaki makine gibi) kıvrık olanlar var. ondan da fark etmiş olabilir. ben patikleri aşağıya dik bakanını inceledim çalışırken. çok hoşuma gitti. tek beğenmediğim şey onun arkasındaki tırmık yukarıdaki makinanın aynısı fakat 2 sıraydı. sık sık toplama yapıyordu. ama toplayınca kendi bırakıyor yine. baştan başa sürüklemiyor. hatta aynı gün başka yere gittik ekime, orda da yan tarlada bülent tarımın gaspardonun aynısı makinası (bunun gibi fakat ayakları tillere benzeyen) ekim yapıyordu. o gene daha çok hoşuma gitti :) hem arka tırmığı sizin kurtlar gibi bağımsız yaylı daha güzel örtüyor ve toplama yapmıyor gaspardo gibi.
bu makinadan
http://www.bulenttarim.com/urun/mibzer/photoGallery/img1.jpg

GÜRKAN link=topic=69889.msg799087#msg799087 date=1385224753' Alıntı:
sağol Erkan. baskı sertliğini ayarlamamış olabilir, orta kol bağlatısının altından. . bir de ayakların patikleri düz ve aysan gibi (yukarıdaki makine gibi) kıvrık olanlar var. ondan da fark etmiş olabilir. ben patikleri aşağıya dik bakanını inceledim çalışırken. çok hoşuma gitti. tek beğenmediğim şey onun arkasındaki tırmık yukarıdaki makinanın aynısı fakat 2 sıraydı. sık sık toplama yapıyordu. ama toplayınca kendi bırakıyor yine. baştan başa sürüklemiyor. hatta aynı gün başka yere gittik ekime, orda da yan tarlada bülent tarımın gaspardonun aynısı makinası (bunun gibi fakat ayakları tillere benzeyen) ekim yapıyordu. o gene daha çok hoşuma gitti :) hem arka tırmığı sizin kurtlar gibi bağımsız yaylı daha güzel örtüyor ve toplama yapmıyor gaspardo gibi.
bu makinadan
http://www.bulenttarim.com/urun/mibzer/photoGallery/img1.jpg

Bu tip mibzerlerden nedense bizim buralarda yok. Bir tek Gaspardo ' nun bu modellerinden var...