Buda Benım ZETOR um :)

Ynt: Buda Benım ZETOR um :)

Zetor niye satılır? Çok basit... daha büyüğünü almak için :)

Şaka bi yana bugün hem 14-15 tonluk bi nakliye işi hem çatalla palet indirme hem ön kepçeyle hafriyat işi yaptım... aynı gün elimizdeki tüm ekipmanlar çalıştı İLK defa...

Bi kez daha iyiki Zetor var dedim kendi kendime :)

Akşam foto atarım inşallah...

zehriduman link=topic=69899.msg797355#msg797355 date=1384941758' Alıntı:
zetorun türkiyede parça sıkıntısı var onu nasıl hallediyosun ama çok güçlü bir makina

Yedek Parça Ya Gerek Var mı ?? 6 Seneye Giricek Hiç Bir Arıza Yapmadı Nazar Değmesın.

Ama Dediğin Gibi Yedek Parça Onemliyse Kargo İle Gonderirler Nerede Servis Varsa

Foruma hoşgeldiniz, paylaşım için teşekkürler zetoru güle güle kullanın :)

Paylaşımlarının devamını bekliyoruz, resim video v.b zetor hakkında görüşlerini de paylaşabilirsin, zetoru sevenler ve merak edenler açısından :)

Saatini bilmıyorum eve gittiğim zaman yazarım

Arkadaşlar Ruhsatta 106 hp gorunuyor 440 tork var + yedek tork bu motoru stop ettirmek için frene basıp debrajı salsanız bile 3 sanıyesi var istop ettırmek imkansız :)

Ayırca Merak Edenler için 180 kg depo alıyor ve 85 dölüm yer hazırlıyor ortalama 2.25 4 lü 14 pulluk ile 5300 kg kendı ağırlığı 6000 ton kaldırma kapasitesi var havalı frenler havalı debraj debraj arıza vermıyor onleri bağlamak havalı kuyruk mili havalı çift taraflı donebiliyor 7 piston giriş :)

Evet Ön Lastıkler İnce Orda Bir Hata Yaptık Gundendi arasına girsın diye ama normal motorlara gore gerçekten çok fazla genişşş lastıkler bittiği zaman 2 boy genişini almayı düşünuyoruz :)

Bu arada arka lastıklerı bitirmek imkansız motor ne kadar zorlanırsa zorlansın badanaj yani bati atmıyor sadece on lastıkler bitiyor oda çiziye girdiği için.

Fotoraflar çok ama Prof Makına İle Çektiğim için boyutu 24 mb birde site formatı desteklemıyor telefonla çektıklerımı atıyorum :)