LS'ler tek tek dökülüyor

Ynt: LS'ler tek tek dökülüyor

Ls ' lere Hiç Binmek Nasip Olmadı Fakat Deneme Amaçlıda Bi Traktöre 70 80 Bin Para Verilmez. Ancak Konu Başlığı Biraz Aşağılayıcı Olmuş Sonuçta Bu Traktörü Kullanan Bir Çok İnsan Var Ve Traktörlerin Hepside Kötü Olacak Diye Bi Kaide Yok.

kul yapısı mutlaka sıkıntı olacaktır olur ama abartılacak kadar değil.. ben 3. ls mi aldım köyümde 15 geçti ilk ben aldım 2011 de 2-3 ay önce 5 tane birden aldık, ben ve bir arkadaş 2. motor olarak aldık teknik açıdan hiç bir sorun yaşamadım.. ve bizim tavsiyemizle alanlar bana resmen dua ediyorlar .. mutlaka her markada olduğu gibi sorunlar olacaktır bizim başımıza gelmedi ama gelmeyecek anlamına gelmez sonuçta kul yapısı.

yazmak istemedim aslında fakat öyle yorumlar varkii sanki kağıt helvaa....

Valla dostlar bende r50 var, tamam ben çok ağır işler yapmıyorum, senelik azami 50-100 saati bulmayacak çalışmam bunun da yarısı boşta. Yine ağır iş yapmayacak. Lakin tüm bunlara rağmen gelir gelmez bahçemi ot sarmıştı kütivatör çektim ota, ot bu arada 1-1.5 metre arasıydı boyu, çamurda çektim, banamısn demedi. Önceki traktörüm işboraydı. Karşılaştırmayı fuzuli buluyorum.
Şimdi sizin nelerle karşılaştırdığınızı bilmiyorum. Kaç dönüm tarlanızın da olduğunu bilmiyorum. Lakin Karamandan dayım gelip traktörü görüğünde canavar gibi makine dedi. Komşularım ya bu çok fazla sana ne yapacan dediler. Tarla tutacaksan onu bilmeyiz diye eklediler. Bana fazlasıyla iyi bir makine maşallahı var.
Diyeceğim Ls yi beğenmeyenler, massey alsın, nh alsın ne bileyim en iyisi neyse Allah onu versin onlara. Lakin örneğin hidrolik kolu zayıf diye de topyekun kaldırıp atmak çokta yakışık almıyor. MF alalım dediğimizde 70 model traktöre 15-20 bin para isteniyor. Arkadaş nedir bu diyorum MF diyor. Yahu bir çuval civata. Neticede kul yapısı. O da kul, bu da kul yapısı. Ne farkı var. Alıp kullananların kahir ekseryeti memnunsa başka markaları kullanan arkadaşların Allah kaza bela vermesin demesi gerekir. Şahsi görüşüm budur.

İlk gözlemlerim sonucunda şunu da ekleyivereyim yakıt ibresi galiba bozuk, o kadar iş yaptım inmiyor. Dört çekerdeyken beni üstünden atacakmış gibi bir his geliyor. Eksiklik olarak hidrolik kolları zayıf ama benim için çok mühim değil pulluk çekecek işim yok. Merdanem yok. Kültivatör, ağaç arası için çapa, atomizer ve tek tekerli römork. Başka bir işlev bana ekstradır.

ls ile bi aralar uzun pazarlıklar içindeydim...
5 bin tl için inat ettik pazarlık bozuldu..
o zaman ls ile çok ilgilendim malzeme vasat..konfor iyi ...
uzun vadede ayakta kalabileceği muammalı ama genede segmentinde alınabilecek bir makina..

valla arkadaş kullanmadıysan karalamıycaksın bende ls ultra 55 var getirin 55 bg traktörü hangi markanız varsa 4-11 pullugu takalım alpler pullugu girelim tarlaya ha inanmayanda varsa bulsun beni izletim video ları size siz alışmısınız konforsuz traktörlere binmeye !!