bu makinanın markası ne ?

ttp://www.youtube.com/watch?v=NdDgF50106M

benim nimet70e çevirir mi bu makinayı ?

linki başından h harfini sildm onu yazın öyle girin video yüklemesini öğrenemedm daha :)

Ynt: bu makinanın markası ne ?

bunun yerine çift sıra götüren sıra bağımsız silaj makinasını tavsiye etmenizi öneririm sıra bağımsızlar düşük güçte de çalışabiliyor diye biliyorum hem sıra bağımsızlar daha yaygın :)

kubilay07 link=topic=69985.msg798470#msg798470 date=1385121085' Alıntı:
bunun yerine çift sıra götüren sıra bağımsız silaj makinasını tavsiye etmenizi öneririm sıra bağımsızlar düşük güçte de çalışabiliyor diye biliyorum hem sıra bağımsızlar daha yaygın :)
bende tek sıra var şuan ama çift sıra takmak istiyorum sıra bağımsızları 90 hp den aşşağı çevirmiyo diye biliyorum sıra bağımlı veya bağımsız çevirimi bu makinaları traktörüm erkunt nimet 70e

bnce hiç ufak motora takamya gerek yok motorunda basınaı yemek war..
buyuk olanda makına güçle gidiyor bunda yakıyor agır gelip sorun cıkartabilri fln riskli olur bide bagımsız makınalar war bence onlardan alırsanız ddhaa güzel biçim elede edebilrisinzi..

BurakAtik link=topic=69985.msg798473#msg798473 date=1385121723' Alıntı:
bende tek sıra var şuan ama çift sıra takmak istiyorum sıra bağımsızları 90 hp den aşşağı çevirmiyo diye biliyorum sıra bağımlı veya bağımsız çevirimi bu makinaları traktörüm erkunt nimet 70e

sıra bağımsızları düşük güçte çalışabiliyor diye bağıra bağıra satıyolar tek bildiğim bu biraz araştırma yapayım hemşerim senin için :) bende merak ettim şimdi ;D