İRTEM STANDI AGRITECHNICA 2013 by alper4u

Arkadaşlar 12-16 Kasım 2013 tarihlerinde Almanya ' nın Hannover şehrinde düzenlenen dünyanın 1 numaralı tarım fuarı Agritechnica ' ya katıldım.Tüm holleri gezme imkanım olmadı ama elimden geldiğince fotoğraf çekmeye çalıştım.Umarım beğenirsiniz.Bu konuda İRTEM standını göreceksiniz.

kauo.jpg

jifw.JPG

c040.jpg

p5gu.jpg

udjh.jpg

_SON_

Ynt: İRTEM STANDI AGRITECHNICA 2013 by alper4u

Türkiye eskiden bir tabir vardı (tabiri kullananı da pek sevmem aslında) çağ atlıyor, yerli markalar gerçekten çağ atladılar. Bunda kazandığını yemeyen içmeyen ve mecburen demir aletlerine veren bizlerin katkısı çok büyük. İnşallah bir gün bizlerde çağ atlarız.

ydincbayram link=topic=69990.msg798552#msg798552 date=1385134064' Alıntı:
Türkiye eskiden bir tabir vardı (tabiri kullananı da pek sevmem aslında) çağ atlıyor, yerli markalar gerçekten çağ atladılar. Bunda kazandığını yemeyen içmeyen ve mecburen demir aletlerine veren bizlerin katkısı çok büyük. İnşallah bir gün bizlerde çağ atlarız.

Yakup ağa, Amin cümlemize...

ydincbayram link=topic=69990.msg798669#msg798669 date=1385144140' Alıntı:
İnşallah abi, ben bütün olumsuzluklara rağmen ümitliyim.

İnşallah Yakup ağa...

İnsanlar her şeyi başarabilir gereken tek şey umudu kaybetmemek zaten....

Eski bir Holywood repliğinde dediği gibi..... 'İnsanlara hiç bir şey weremiyorsan, Umudu wer'

Bazı ürünlerde hakikaten çağ atladık , Avrupalı makinalardan çok farkları yok , tabi hepsinde böyle değil.
İrtem bu alanda öncü firmalardan , ülkemizin öncü firmalarından.
Lakin kalite yükseldikçe fiyatlarda uçmaya başladı , çift diskli mibzerler bu sene 10.000 tl altında modeli yoktur.
Mesela bu makinalar 6-7 bin tl olsa daha fazla üreticimiz bunu alabilir , biraz daha tabana yaygınlaşması lazım güncel teknolojinin.