6. Geleneksel Trakkülüp buluşması İstanbul - Trakya katılımcıları

Merhaba arkadaşlar,

Forum üyesi arkadaşlarımız güzel bir organizasyon hazırlıyorlar , bu organizasyon sizinde takip ettiği üzere Ankara - Bala ilçesi Beynam köyünde olacak. Trakya buluşmasında mekan vb sorunlar sebebiyle bir türlü adını koyamadık , acemiyiz biraz.
Fakat hazır bir organizasyon var , olması planlanan.
İstanbul ve Trakya bölgesinden katılacak arkadaşlarımız bu konuda organize olup uyarsa şartlar birlikte gidebilirler.

Kalın sağlıcakla.

Ynt: 6. Geleneksel Trakkülüp buluşması İstanbul - Trakya katılımcıları

Keşke ankaraya gelmeye çalışsanız. Bu buluşma ana buluşma olacak.Senede 1 kez tüm trakkulup adına. Şuanda zaten bir buluşma söz konusu. Geçende bir konu konya buluşması diyordu. Trakya için bir şey demiyorum ama Benim şahsi düşüncem zaten geleneksel olan buluşma zamanında katılmaya çalışılsa keşke hepberaber tanışabilsek.Bazı şartlar elvermiyor tabi haklısInız. Ama hepsi üstüste olmasa iyi olur. Trakya olarak buluşma noktası istanbul olursa mesela bahar ayı gibi. Bende katılabilirim kısmetse.

Ynt: 6. Geleneksel Trakkülüp buluşması İstanbul - Trakya katılımcıları

rocky link=topic=70014.msg798799#msg798799 date=1385152745' Alıntı:
Keşke ankaraya gelmeye çalışsanız. Bu buluşma ana buluşma olacak.Senede 1 kez tüm trakkulup adına. Şuanda zaten bir buluşma söz konusu. Geçende bir konu konya buluşması diyordu. Trakya için bir şey demiyorum ama Benim şahsi düşüncem zaten geleneksel olan buluşma zamanında katılmaya çalışılsa keşke hepberaber tanışabilsek.Bazı şartlar elvermiyor tabi haklısInız. Ama hepsi üstüste olmasa iyi olur. Trakya olarak buluşma noktası istanbul olursa mesela bahar ayı gibi. Bende katılabilirim kısmetse.
Bende onu öneriyorum braderim , şartları uyanlar bu konuda organize olup Ankaraya gidebilirler. :)