JOHN DEERE Traktorleri Sahipleri Şikayet-Arıza-İstek-Menmuniyet Bölümü

Ynt: JOHN DEERE Traktorleri Sahipleri Şikayet-Arıza-İstek-Menmuniyet Bölümü

Henüz Servislik Birşey Olmamasına Rağmen Tek Şikayetim Servisin Bilgi Olarak Seksenli Yıllarda Kalması, Üründen Çok Çok Memnunuz Şükür...

• Beğen
Tepkiler: Hüseyin18

5625 satıllı çiftçeker var pulluk vs ekipmana yanaşıp takamiyorum .motor hassas değil .hidrolik kolları mesafesi az kalınca ya çok gidiyor yada az tam istediğim gibi değil.satıldada böyle debriyajda böyle servis normal diyor sürüngende yanaş dedi ama milimlik yanaşma bundada olmuyor ben inanmıyorum bilgisi olan varmı

• Beğen
Tepkiler: 0zan33

nisansss link=topic=70027.msg807218#msg807218 date=1386588299' Alıntı:
5625 satıllı çiftçeker var pulluk vs ekipmana yanaşıp takamiyorum .motor hassas değil .hidrolik kolları mesafesi az kalınca ya çok gidiyor yada az tam istediğim gibi değil.satıldada böyle debriyajda böyle servis normal diyor sürüngende yanaş dedi ama milimlik yanaşma bundada olmuyor ben inanmıyorum bilgisi olan varmı
yarım debrıyaj olmuyo mu yanı ? el frenını az cekılı ıken dene o zaman az az gıder

Yarım debriyaj olsa zaten sorun kalmayacak el freni çözüm olmuyor arıza var bence ama servis çözemiyor

• Beğen
Tepkiler: 0zan33

Yarım debriyajda motor hareket etmiyor etmeyince biraz daha debriyajı kaldırıyorum bu seferde tam kavrıyor ekipmanın arasında biri olsa sıkıştıracak servise diyorum gel kendin bin yanaş diye gelmiyor her makinada bir kusur oluyor

nisansss link=topic=70027.msg807218#msg807218 date=1386588299' Alıntı:
Yüksek vites de dene kalibrasyon bozulabiliyor eğer elektronikse..

ben 5055 e kullanıyorum ve memnunum ama yolda çok yakıyor ve bunun sebebi vites sayısının az olması, ayrıca diğer markalar birsürü özellik eklemiş ama jd de hala tık yok. şu case jx55c yi internetten biraz araştırdım adamlar harika yapmış.... jd gibi kaliteli bi markanın geri kalması yakışmıyor bence... şu küçük modellere biraz önem verseler üztüne olmayacak ama nerdeee... :(

• Beğen
Tepkiler: beyfendi01

baby link=topic=70027.msg807610#msg807610 date=1386624890' Alıntı:
Yüksek vites de dene kalibrasyon bozulabiliyor eğer elektronikse..

kesinlikle yüksek viteste yanasacaksın bende ilk baslarda aynı sorunu yasım yüksek vitesde daha rahat yanasıyon ekipmana sakın firen kullanma asıl oo zaman sıçrıyo c yada d le yanasacan

• Beğen
Tepkiler: Kadir Kaya

Yüksek vitesi deneyeceğim inşallah bizim serviste ustaların traktörle alakalı pek bilgisi yok gibi sizdede aynı sıkıntı oluyormu ustalar anlıyormu

nisansss link=topic=70027.msg811140#msg811140 date=1387141738' Alıntı:
Yüksek vitesi deneyeceğim inşallah bizim serviste ustaların traktörle alakalı pek bilgisi yok gibi sizdede aynı sıkıntı oluyormu ustalar anlıyormu
Birde bu shuttle olan traktörler de sıralama denilen bi olay varmış. Bunu nh servisinden duydum tl90a icin söylemişti Eger önce shuttle kolunu sonra vitesi takarsan traktör agresif hareket ediyormuş dogru olan önce vites sonra shuttle kolu dedi. ..

anayurtlu 3105d link=topic=70027.msg811169#msg811169 date=1387149788' Alıntı:
Birde bu shuttle olan traktörler de sıralama denilen bi olay varmış. Bunu nh servisinden duydum tl90a icin söylemişti Eger önce shuttle kolunu sonra vitesi takarsan traktör agresif hareket ediyormuş dogru olan önce vites sonra shuttle kolu dedi. ..

Sadece hata veriyor bosa alip vitesi takip shuttle i takmak gerekiyor tum traktorler icin ayni