BLACK&DECKER Basınçlı Yıkama Makinesi --- Tozu , Çamuru Siler Atar :)

Ynt: BLACK&DECKER Basınçlı Yıkama Makinesi --- Tozu , Çamuru Siler Atar :)

hayırlı olsun Ali abi 1 km ötemde petrol var hem tanıdık hem deutz bayisi orda yıkıyorum hep traktörü yanlış hatırlamıyosam markası rottest olması lazım çamurları çok güzel çıkıyor iyi oluyo :)

benimkide black & decker dı çok çabuk ilk sene arıza yaptı 120 tl harcadım yaptırdım çalıştırdım memeden su akmadan tekrar bozuldu götürdüm servis bozması bu ölmüş dedi neden yaptın op zaman dedim bilemeyiz biz dedi bende yedi sülalesiyle akraba oldum verdim vurdum çıktım :D

Hayırlı Olsun Dostum, Artık Aşırı Uğraş Vermezsin Temizlik İşlerine ;)

Bende de BOSCH ' un 125 Bar ' lık Bi Makinesi Vardı 2007 De Almıştık, Geçen Seneye Kadar Kullandım Sürekli, Ama Geçen Sene Arıza Yaptı, Tamirledim 2 Defa Daha Yıkadım Sonra Motoru Gitti :D

Bu Basınçlılar Ne Kadar Kiri Çıkarıyorsa da Lekeleri Çıkarmıyor Hacım, Ben Basınçlı İle Kabasını İndiriyorum Sonra Hortum-Fırça-Sabun 3 ' lüsü İle Temizliyorum, Bu Şekil Leke Kalmıyor, Bilgin Olsun ;)

Hayırlı uğurlu olsun biladerim,evet ömrü uzun değil bu makinaların da yine de yetiyor işini görmeye.Bende 110 barlık karcher var, heralde 2-3 senedir kullanıyorum bu sene basıncı azaltı bir titreşim var servisine bir gösterecem bakalım derdi neymiş.Aldığımda 190 liraydı kampanya vardı.

Hayırlı olsun güle güle kullan, bende bosch 1700 120 bar aldım 590 tl ye ama biraz daha güçlüsü olsun dersen 1000 tl nin üzerine çıkmak lazım, oda bütçeyi zorluyor.

omerfarukkoc link=topic=70054.msg799980#msg799980 date=1385390309' Alıntı:
Hayırlı Olsun Dostum, Artık Aşırı Uğraş Vermezsin Temizlik İşlerine ;)

Bende de BOSCH ' un 125 Bar ' lık Bi Makinesi Vardı 2007 De Almıştık, Geçen Seneye Kadar Kullandım Sürekli, Ama Geçen Sene Arıza Yaptı, Tamirledim 2 Defa Daha Yıkadım Sonra Motoru Gitti :D

Bu Basınçlılar Ne Kadar Kiri Çıkarıyorsa da Lekeleri Çıkarmıyor Hacım, Ben Basınçlı İle Kabasını İndiriyorum Sonra Hortum-Fırça-Sabun 3 ' lüsü İle Temizliyorum, Bu Şekil Leke Kalmıyor, Bilgin Olsun ;)

lekeleri çıkarırsın yeğenimde çok uğraşırsın :) bosch bari 5 sene gitmiş iyi güzel. makinenizde on/off varsa tabanca tetiğini bantla dipçiğe sarın arkadaşlar bu tarz makineler bu yüzden bozuluyor sürekli bas çek bas çek dinamo bu yüzden bozuluyor

aynısı bende vardı 1 sene gitmedi şimdş karcher aldım nazar değmesin şimdlik iyi bunlarufak makina yarım ssaat çalıştırıp dinlendirmek lazım

nacizhane fikrimi söylemek istedim arkadaşlar. bir araç yıkayacaksanız eğer en ez yarım saat su basmanız lazım olacak demektir. bu da giriş sınıfı bir makina için çok uzun bir çalışma saatidir. hemen pompa arızasına neden olur. çoğu pompa aksamı plastiktir. oysa orta sınıf makinelerde pompa kısmı metaldendir dolayısı ile parası pahalı olmasına karşın uzun dakikalar çalışabilirler. ben kendime Karcher markanın 5.600 modelini almıştım. tavsiye ederim, biraz marka reklamı oldu ama. hem kovadan çeker hem musluktan alabilir. iki tane filtresi vardır içerisine kum ve benzeri pislik giremediğinden pompa ömrü uzun olur. vs. parası da 600 tl kadar.

dustero link=topic=70054.msg799995#msg799995 date=1385391776' Alıntı:
lekeleri çıkarırsın yeğenimde çok uğraşırsın :) bosch bari 5 sene gitmiş iyi güzel. makinenizde on/off varsa tabanca tetiğini bantla dipçiğe sarın arkadaşlar bu tarz makineler bu yüzden bozuluyor sürekli bas çek bas çek dinamo bu yüzden bozuluyor
Zaten Öyle Kullandım Dayım ;) Son 3 Sene Makinenin Tabancasındaki Basınca Göre Motoru Açıp Kapatan Bi Switch Vardı Onu İptal Ettim Makinedeki On/Of Düğmesinden Kullandım... Yinede Gitti :D Ama Yine Güzel İşimizi Gördü Emektar, Az Değil Yani Beş Sene :)