HİBELİ TRAKTÖR HAKKINDA.....

15.11.2013
2,809
1,794
30
Tokat

S.A yarın yani 24.11.2013 pazartesi aromatik bitkiler kursu başlayacak kurs 19 gün skıştırldığı için kısra saat 4 den 8 e kadar olcakmış begeleri felan hazırladık sadece krs kaldı kurs bittikten sonra belgeleri bayiye teslim etsek kaç güne çıkar traktör bi bilginiz varmıı Teşekkürler

Ynt: HİBELİ TRAKTÖR HAKKINDA.....

İSHAK ÇAVUŞ AYDIN link=topic=70077.msg799802#msg799802 date=1385326854' Alıntı:
11. Çağrı başvuruları 8 kasımda bitti.Siz 12. çağrıyı bekleyeceksiniz.Yalnız kendinize iyi ve ucuz bi danışman bulun.Birde belgeleri çağrı açıklandıktan sonra hazırlayacaksınız. anlş-*s

danışmansız dosya hazırlayamazmıyız biz örnek filan yokmu hiç

Sevgili kardeşim biz kurs görürken tkdk dan arkadaşlar bilgilendirme toplantısına geldiklerinde dosyayı bizimde hazırlayabileceğimizi ve hazırlayanlarında olduğunu söylediler.Benimde niyetim oldu ama arkadaşlar beni korkuttukları için bu işe kalkışamadım.Sana tavsiyem tkdk ya gidip gerekli bütün bilgileri ordan alman.Yolun açık olsun. anlş-*s ok-*-s ok-*-s

İSHAK ÇAVUŞ AYDIN link=topic=70077.msg805895#msg805895 date=1386330175' Alıntı:
Sevgili kardeşim biz kurs görürken tkdk dan arkadaşlar bilgilendirme toplantısına geldiklerinde dosyayı bizimde hazırlayabileceğimizi ve hazırlayanlarında olduğunu söylediler.Benimde niyetim oldu ama arkadaşlar beni korkuttukları için bu işe kalkışamadım.Sana tavsiyem tkdk ya gidip gerekli bütün bilgileri ordan alman.Yolun açık olsun. anlş-*s ok-*-s ok-*-s
abi şimdi tkdk tokat il merkezinde oda bize 60 km uzakta :)benm günüm ful dolu günde 6 saat normal okul + 3 saat üniversite hazırlk kursu + 3 saat aromatik bikiler kursu saat 8 de eve geliyorum hangi ara tkdkya gidiyimde bilgi alayım : ' ( ok-*-s :)

MehmetGngr link=topic=70077.msg806058#msg806058 date=1386352552' Alıntı:
abi şimdi tkdk tokat il merkezinde oda bize 60 km uzakta :)benm günüm ful dolu günde 6 saat normal okul + 3 saat üniversite hazırlk kursu + 3 saat aromatik bikiler kursu saat 8 de eve geliyorum hangi ara tkdkya gidiyimde bilgi alayım : ' ( ok-*-s :)
Ozaman aklına takılanları sor.Bildiğim kadarıyla yanıtlayım.Ha bilemediğim olursa onuda Tkdk nın telefonu var veya il-ilçe tarımlarda son zamanlarda bu işe el attı oralarda tanıdıkların varsa onlara da sorabilirsin. anlş-*s ok-*-sAllah sanada kolaylık versin gerçekten zor bi süreçten geçiyon.Mevlam mükafatını versin. :D

İSHAK ÇAVUŞ AYDIN link=topic=70077.msg806076#msg806076 date=1386353769' Alıntı:
Ozaman aklına takılanları sor.Bildiğim kadarıyla yanıtlayım.Ha bilemediğim olursa onuda Tkdk nın telefonu var veya il-ilçe tarımlarda son zamanlarda bu işe el attı oralarda tanıdıkların varsa onlara da sorabilirsin. anlş-*s ok-*-sAllah sanada kolaylık versin gerçekten zor bi süreçten geçiyon.Mevlam mükafatını versin. :D
abi şuan tek aklıma takılan soru belgeler hazır diyelim herşeyi teslim ettik herşey yolunda giderse traktör kaç aya elimizde olur ??*-s 6.aya kadar umarım hazır olur bim-*s :)

MehmetGngr link=topic=70077.msg806058#msg806058 date=1386352552' Alıntı:

kardeş herşey tamam iyi hoşda
şimdi farzedelim tıbbi aromatik bitiler kursuna sen gittin sertifika aldın
peki ilerde başvuruyu kim yapacak hak kazanırsanız ekipman veya traktörü kim alacak başvuru için gereken tapu kimin üzerine

eger bunları sen degilde başkası (baban deden abin amcan dayın vs vs) alacaksa yada başkasının adınaysa tapu falan
yani resmi işlemlerde senin adın geçmeyecekse
senin aldıgın kurs bitirme belgesinin o kişilere faydası olacakmı :D cevabı kendim vereyim HAYIR herkes ekndinden sorumludur ve butür resmi işlemlerde kendi adına işlem yapar bunu yaparkende gerekli belgelelrin kendi adına olması istenir bankalar bile butür konularda birsürü problem çıkarıyorlar :D
eger düşündügüm gibiyse senin belgeyi çerçeveletip duvara asarsın bak bak dur ondan sonra :D

YAVUZ_13 link=topic=70077.msg806099#msg806099 date=1386356307' Alıntı:
kardeş herşey tamam iyi hoşda
şimdi farzedelim tıbbi aromatik bitiler kursuna sen gittin sertifika aldın
peki ilerde başvuruyu kim yapacak hak kazanırsanız ekipman veya traktörü kim alacak başvuru için gereken tapu kimin üzerine

eger bunları sen degilde başkası (baban deden abin amcan dayın vs vs) alacaksa yada başkasının adınaysa tapu falan
yani resmi işlemlerde senin adın geçmeyecekse
senin aldıgın kurs bitirme belgesinin o kişilere faydası olacakmı :D cevabı kendim vereyim HAYIR herkes ekndinden sorumludur ve butür resmi işlemlerde kendi adına işlem yapar bunu yaparkende gerekli belgelelrin kendi adına olması istenir bankalar bile butür konularda birsürü problem çıkarıyorlar :D
eger düşündügüm gibiyse senin belgeyi çerçeveletip duvara asarsın bak bak dur ondan sonra :D
hane halkından herhangi birisi olabiliyor bakın özellikle bu telefonu arayıp sorabilirsiniz 05559960316

mstafa link=topic=70077.msg806108#msg806108 date=1386356890' Alıntı:
hane halkından herhangi birisi olabiliyor bakın özellikle bu telefonu arayıp sorabilirsiniz 05559960316
[/quotebenim bütün çabam tarım ve hayvancılıkla uğraşan tüm vatandaşlarımızın bu destektenyararlanmasıdır traktör 12 ci çağrı döneminden sonra bitebilir

mstafa link=topic=70077.msg806108#msg806108 date=1386356890' Alıntı:
başkasının adına alacağımı kim söyledi kendi adıma alacağım :) üzerime kayıtlı 53 dekar yer var abi :)