kasko şirketleriyle aranız nasıl

Ynt: kasko şirketleriyle aranız nasıl

tolga link=topic=70085.msg799933#msg799933 date=1385371955' Alıntı:
2 ay sonra geldiler gece camı taktılar sabah kalktım cam olduğu yerde dökülmüş tekrar aradım 3 ay oldu hala takamadılar servisler berbat hangi sigorta seninki
nasıl cm öyle o ya :)
fazlamı sıktılar basınctan fln patlamış olabilir ama cins onlar bazen ödememek için yer arıyorlar geçmiş olsun

sorma bide kasko şirketine piston lar sert hatalı demişler 6 aylık traktörün cam pistonları nasıl hatalı olur camı hatalı takmışlar sanki o camın kırılma sebebi pistonlar servis beni deli etti

Benimki kırıldı hiç kimseyi cagirmadim gittim camı aldım faturasını kestirdim camı dikkaylice 3 kişi değiştirdik :) sonra faturayla fotolari gönderdim kasko şirketine 1 ay demeden param hesaba yattı

GT-I9300 cihazımdan gönderildi

arkadaşlar, kasko sigortasında en önemli konu, servisin anlaşmalı olduğu kasko şirketine sigorta yaptırmak. Kasko sigortası yaptıracağınız zaman yetkili servise hangi firma ile anlaşması olduğunu sorun. Ben Aksigorta ve allianz ile çalıştım hiçbir sorun yaşamsdım

Tolga kardes benimkide ziraat kasko bende buyaz arka cami kirdim on tekeri yardirdim dosyayi actirdim once cami karacabay dan parasini odeyerek getirtim tekeri lastikci arkadastan aldim eksper geldi bakti faturalarimi gonderdim parasi geldi cami yalniz camciya ucret vererek taktirdim bi sorun yasamadim benim traktorde landini yalniz faturanin 100de 70 ini odediler

benim iş neden bu kadar uzadı anlamadım servisin yamuğu mu nedir ya faturayı göndereyim hesabıma ödeme yapın dedim ama illaki kendi anlaşmalı servisleri yapacakmış ama olmadı hala