jhondeere 5050 4x4

Ynt: jhondeere 5050 4x4

Beklediğim paylaşımlardan biriydi teşekkürler abi, kabin orjinal olmamasına rağmen çok yakışmış, kabin içi resimlerini de bekliyorum, bu arada tekrardan hayırlı olsun :)

ÇeLişki_37 link=topic=70086.msg799884#msg799884 date=1385333168' Alıntı:
Beklediğim paylaşımlardan biriydi teşekkürler abi, kabin orjinal olmamasına rağmen çok yakışmış, kabin içi resimlerini de bekliyorum, bu arada tekrardan hayırlı olsun :)

eyvallah sağolasın yarın vaktim olursa içini detaylı cekip paylaşacagım video da cekebilirm daha net anlaşılır ;)

hayırlı ugurlu olsun jd güzel makina ben begeniyorum ama neden yeni kabinlerden almadınız jd nin kabinleri değişti bu sizinkinin kabini deutz la aynı kabin çok dar konforsuz bi kabin bi tek kullanıcı için rahat yanlarda oturmak isteyen 2 buklum olması lazım yaşlı dede eğilmiş zaten egilmese kafa tavana değiyo :) ama yeni kabinleri süper bence.

aşagıdaki link te var yeni kabinli 5055

http://www.hizliresimyukle.com/images/2013/10/13/rEGT1.jpg

Anıl Tiraki link=topic=70086.msg799902#msg799902 date=1385339491' Alıntı:
Eline sağlık güzel fotoğraflar.5050 canavar gibi hakikaten.Kabin kaça maloldu?
5 bin tl kabin 4x4 liste satış fiyatına bakarsak 2 bin ama pazarlıktan sonra kabin pazarlığı yaptık orjinal 10 bin bu kabine 5 bin dediler maddiyat sıkıntı olduğu için bunu tercih ettik
uzay kasa link=topic=70086.msg799890#msg799890 date=1385333781' Alıntı:

eyvallah sagolasın

omerfarukkoc link=topic=70086.msg799903#msg799903 date=1385342008' Alıntı:
Maşallah, Güzel Paylaşım Hayırlı Uğurlu Olsun... Kabin Yakışmış :)

teşekkürler sağolasın

cazgin0020 link=topic=70086.msg799915#msg799915 date=1385363852' Alıntı:
hayırlı ugurlu olsun jd güzel makina ben begeniyorum ama neden yeni kabinlerden almadınız jd nin kabinleri değişti bu sizinkinin kabini deutz la aynı kabin çok dar konforsuz bi kabin bi tek kullanıcı için rahat yanlarda oturmak isteyen 2 buklum olması lazım yaşlı dede eğilmiş zaten egilmese kafa tavana değiyo :) ama yeni kabinleri süper bence.

aşagıdaki link te var yeni kabinli 5055

http://www.hizliresimyukle.com/images/2013/10/13/rEGT1.jpg

teşekkürler kardeşim orjinal kabin almayışımız tamamen parasal yönden daha önce 135 mf vardı bizde elimizde olan düzen buna göre idi şimdi pulluk diskara cizel ve tamperli (4 tekerlekli) lazım buda baya bir maliyet oldugu için malesef orjinal alamadık orjinal kabinin video larını gördüm içim gitti ama işte aması var malesef :(

teşekkürler kardeşim orjinal kabin almayışımız tamamen parasal yönden daha önce 135 mf vardı bizde elimizde olan düzen buna göre idi şimdi pulluk diskara cizel ve tamperli (4 tekerlekli) lazım buda baya bir maliyet oldugu için malesef orjinal alamadık orjinal kabinin video larını gördüm içim gitti ama işte aması var malesef :(
[/QUOTE]
hım dogrudur ama kullanmak için aldınmı bi kereligine alacaksın mesela sonradan su kabinden çok pişman olursun mesela deutz süper bi motor tam 4*4 bi motor benim için fakat deutz un kalıbı ve kabini beni deutz same den soguttu desem yeridir. kendimde td65d var suan cadırlı ve kabin taktırmayı bile düşünüyorum boyle denk geldi çadırlı aldık ve nh ların kabinleri geniş oldugu için sonradan taktırsakta fark etmez diyorum bi klima eksigi olur onuda artık kalilofor oluyo nası olsa sonradan takma kabinde sogutmak içinde içine kucuk pervane alırım :D

cazgin0020 link=topic=70086.msg799920#msg799920 date=1385366609' Alıntı:

hım dogrudur ama kullanmak için aldınmı bi kereligine alacaksın mesela sonradan su kabinden çok pişman olursun mesela deutz süper bi motor tam 4*4 bi motor benim için fakat deutz un kalıbı ve kabini beni deutz same den soguttu desem yeridir. kendimde td65d var suan cadırlı ve kabin taktırmayı bile düşünüyorum boyle denk geldi çadırlı aldık ve nh ların kabinleri geniş oldugu için sonradan taktırsakta fark etmez diyorum bi klima eksigi olur onuda artık kalilofor oluyo nası olsa sonradan takma kabinde sogutmak içinde içine kucuk pervane alırım :D

yapılmış karar verilmiş ve artık sonucun deyişmeyeceği işlerde yapacağınız tek şey hayırlı olsun demek olsun.ötesi sadece kararı vereni üzer.şunu yapsaydın , şunu alsaydın ,şöyle olsaydı ,böyle olsaydı bunlar boş.herkes bilir zaten orjinal kabinin iyi olduğunu.bu arada kardeşim yanlış anlama ben sadece senin bir abin olarak öneride bulunuyorum.sana dediğim şeyin aynısını dedemden öğrendim.torunum bir işe bir adam karar vermişse veya noktayı koymuşsa hayırlı olsun de der.bencede çok haklı.ha bu arada 5050 e de şuan orjinal kabin yok ancak 2015 te geleceği tahmin ediliyor.bu arada orjinal kabin kousunda da kesinlikle haklısın.ben orjinal kabini canlı olarak gördüm ve inceledim.hakikaten çok güzel.amaaaa gelelim amasına.keşke bende de şu orjinal olmayan kabinlerden olsa.dün traktörle 6 km lik bir yola gittim geldim.inanın gidip gelene kadar dondum.neden?? kabin olmadığından.inşallah bende ilerde kabin düşünüyorum.abi sanada tekrardan hayırlı olsun.güle güle kullan.kazasız belasız bol kazançlı bereketli günleriniz olsun inşallah...

tahir link=topic=70086.msg799923#msg799923 date=1385369161' Alıntı:
Hayirli olsun Güle güle kullanin
eyvallah kardeşim sağolasın

üsame link=topic=70086.msg799919#msg799919 date=1385365725' Alıntı:
Video Paylaşımıda Olur İnşallah, Güle Güle Kullanmanız Dileğiyle...

sağolasın kardeşim
nasip olursa engec yarın paylaşım yaparım video
uzay kasa link=topic=70086.msg799928#msg799928 date=1385370280' Alıntı:
Şu ekonomik sıkıntılar yok mu ah ah...

:( ah işte insan herşeyin iyisini istiyor ama dediğin gibi bu ekonomik sıkıntılar

baba540 link=topic=70086.msg799938#msg799938 date=1385372962' Alıntı:
yapılmış karar verilmiş ve artık sonucun deyişmeyeceği işlerde yapacağınız tek şey hayırlı olsun demek olsun.ötesi sadece kararı vereni üzer.şunu yapsaydın , şunu alsaydın ,şöyle olsaydı ,böyle olsaydı bunlar boş.herkes bilir zaten orjinal kabinin iyi olduğunu.bu arada kardeşim yanlış anlama ben sadece senin bir abin olarak öneride bulunuyorum.sana dediğim şeyin aynısını dedemden öğrendim.torunum bir işe bir adam karar vermişse veya noktayı koymuşsa hayırlı olsun de der.bencede çok haklı.ha bu arada 5050 e de şuan orjinal kabin yok ancak 2015 te geleceği tahmin ediliyor.bu arada orjinal kabin kousunda da kesinlikle haklısın.ben orjinal kabini canlı olarak gördüm ve inceledim.hakikaten çok güzel.amaaaa gelelim amasına.keşke bende de şu orjinal olmayan kabinlerden olsa.dün traktörle 6 km lik bir yola gittim geldim.inanın gidip gelene kadar dondum.neden?? kabin olmadığından.inşallah bende ilerde kabin düşünüyorum.abi sanada tekrardan hayırlı olsun.güle güle kullan.kazasız belasız bol kazançlı bereketli günleriniz olsun inşallah...
eyvallah sağolasın kardişim ALLAH herkese gönlüne göre istediğini nasip etsin kabin orjinal olmasada cok farkediyor servis 3 km falan uzakta bize ince detaylarını öğrenelim diye gittik yağmur vardı başka zaman yoladahi cıkamasın kaloriferide hafif actım sıcacık gidip geldik orjinal herzaman iyidir ama kabin kabindir :)

keykubat link=topic=70086.msg799942#msg799942 date=1385374108' Alıntı:
Hayırlı olsun traktörün.
Benim traktördede dağcılar kabin var hiç memnun değilim,ikide bir camları tutan plastik somunlar gevşeyip düşüyo kaplar iyice çarpmadan kapanmıyo.
eyvallah kardeşim
valla benim yiyen var zaten bu işlerin hastası o elinde tornavida anahtar motorun etrafında pır dönüyo bijonları sık dedim dün yarın okuldan gelince sıkarım dayı dedi yarına kaldıysak oo ben sıkayım dedim bi baktım hemen almış eline sıkmaya başlamış :) valla bana 2 yıl dayan sın sonrası ALLAH kerim ozaman daha güzel orjineller cıkar piyasaya 2 yıl motor ve düzenlere calışacagız :)