SAME explorer3 harfiyatta!!;)

Ynt: SAME explorer3 harfiyatta!!;)

Her zaman ve her yerde herkezle aram iyidir abi biliyosun...;) biraz politik bi cevap oldu ama... Biraz toprak lazım oldu dün yükleetim arkadŞlara 8 10 remork ama romork ufak sameye galiba;)!955 d8 eskavatör kamyon loder ne kullanmak istersen gel buyur abi..!

Kardeşim kolay gelsin telefonun neti sıkıntılı videoları tam izleyemiyorum,çalışsın same kas yapsın biraz şöyle sahibine yakışır şekilde,paylaşım için teşekkürler Ankarada çınlatırız samenin kulaklarını.

Hepinize teşekkürler arkadaşlar tel den atıyorum fırsat buldukça kusura bakmayın .. İnşallah ankarada görüşcez same güzel bu arada en azından fiyatına göre güçlü sağlam donanımlı .. Yakıtı da iii sayılır küçük işler küçük yerler yakıyo biraz doğal olarak... ;)

alipasalierkan link=topic=70096.msg800169#msg800169 date=1385409238' Alıntı:
Paylaşımlar için teşekkürler. Same ' de yakıyor. Bu Trakkulup sakinlerinden de korkulur. Kim nerede ne zaman oluyor hiç belli değil vallah...:D Nail abi ne ara gitmiş oralara...:D
Hiç belli olmaz bir bakmışsın Ares in kapıyı tıklatıyorum.:)
agusta80 link=topic=70096.msg800220#msg800220 date=1385413880' Alıntı:
Hepinize teşekkürler arkadaşlar tel den atıyorum fırsat buldukça kusura bakmayın .. İnşallah ankarada görüşcez same güzel bu arada en azından fiyatına göre güçlü sağlam donanımlı .. Yakıtı da iii sayılır küçük işler küçük yerler yakıyo biraz doğal olarak... ;)
Eğer parasınıda ödersen, senden bahtiyarı yok bilader. Senin adına çok sevindim, bu fiyata bu traktör çok çok hesaplı.