Claas Xerion 3800 Yakalandı Beyler!

Evet arkadaşlar yakın zamanda bir firma Jaguar 940 silaj makineleri yetmediği için Xerion almaya karar vermişlerdi.Ve sitede bi dalga yaratmıştı.Başta Xerion arkadaşımız olmak üzere çoğumuz gerçekten görmek istemiştik. 24 Kasım pazar günü Tekirdağ ' da Muratlı ilçesinden Hayrabolu ' ya giderken Dambaslar köyünde yakaladım onu.Xerion 3800 VC.Firma köydeki kullanılmayan Ofis depolarını kiralamış.Paket balya ve alet koyuyor.Yalnız.İçimi acıtan ve beni üzen bişey oldu.İki araç da yağmurda dışarıda bırakılmıştı.Toplam değerleri yaklaşık 1 trilyon eden bu araçlar komple dışarıdaydı.Yazık.Ayrıca babam firmanın burdaki kiraladğı yerin sorumlusuyla tanışmış.Okullar tatil olunca gidip bi görmek istiyorum.İnşallah ulaşabiliriz.Ya da beyler gelin adamları ikna edip girelim içeri.Bikaç kişi toplanalım.Yeri söyledim.Bu makine burdan biyere gitmez bahara kadar. :D

Buyrun fotoğraflar.

1422424_10152025117024096_901404321_n.jpg

1454658_10152025117764096_68332890_n.jpg

Ynt: Claas Xerion 3800 Yakalandı Beyler!

Güzel paylaşım Berk. Spy fotoğraflarda artık sitemize gelmeye başladı. Şaka bir yana Xerion yakından görülmesi gereken bir makina. Ondaki ihtişam ve teknoloji başka hiç bir traktörde yok. Heleki tarlada görülse daha da muhteşem olur. Bence Berk fazla uzatmadan git yakından incele. Çünkü Çatalca depolarına kışın götürebilirler....