MONOSEM STANDI AGRITECHNICA 2013 by alper4u

Arkadaşlar 12-16 Kasım 2013 tarihlerinde Almanya ' nın Hannover şehrinde düzenlenen dünyanın 1 numaralı tarım fuarı Agritechnica ' ya katıldım.Tüm holleri gezme imkanım olmadı ama elimden geldiğince fotoğraf çekmeye çalıştım.Umarım beğenirsiniz.Bu konuda MONOSEM standını göreceksiniz.
Fotoğraf adedi: 4

gykz.jpg

5pn5.jpg

u2yo.jpg

y0xv.jpg

_SON_

Ynt: MONOSEM STANDI AGRITECHNICA 2013 by alper4u

Bu wesile ile belirteyim Monosem firması tarafımca Türk Çiftçisi adına kara listeye alınmıştır arkadaşlar, bu firmaya hiç bir şekilde ilgi alaka merak göstermeyin....

Görüştüm görüştüm günlerce yazıştık en sonunda Fransız yawşaklığı yapıp, Türkiye de olduğunuz için size mal satmıyoruz dediler....

E-mailleri hala durur sinirimden seneye Eima 2014 de denk geleceğim o yawşak export müdürüne söweceğim yüzüne :)

Ynt: MONOSEM STANDI AGRITECHNICA 2013 by alper4u

Hermiyas link=topic=70201.msg801563#msg801563 date=1385664402' Alıntı:
Bu wesile ile belirteyim Monosem firması tarafımca Türk Çiftçisi adına kara listeye alınmıştır arkadaşlar, bu firmaya hiç bir şekilde ilgi alaka merak göstermeyin....

Görüştüm görüştüm günlerce yazıştık en sonunda Fransız yawşaklığı yapıp, Türkiye de olduğunuz için size mal satmıyoruz dediler....

E-mailleri hala durur sinirimden seneye Eima 2014 de denk geleceğim o yawşak export müdürüne söweceğim yüzüne :)
Murat abi böyle yaptıklarını bilseydim yüklemezdim hiç fotoğraflarını istersen kaldırabilirim rahatsızlık veriyorsa.