td75 mi erkunt 80 mi önerirsiniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
15.11.2013
2,809
1,794
30
Tokat

arkadaşlar td75 ve erkunt80 arasında kalıyoruz 70 de olabilir
a-yakıt
b-komfor
c-çekiş
d-satım olarak ele aldığımızda hangisini tercih etmeliyim ?

Ynt: td75 mi erkunt 80 mi önerirsiniz

arkadaş burada ençok erkunt deseler td 75 alırsın td 75 deseler tümosan alırsın ..burada butür şeyler yarar dan çok zarar getirir.. biri gırgır geçer biri abartır biri muhalefet olur bir över biri vurur sen ne lacaksan çevrene ve kendi fikirlerine göre hareket et...
ağlarsan kendin ağla..başkası yüzünden ağlama...burada butür şeyler doğru ve yansız anlatılmaz..burası türkiye..herkes bir akıl yürütür..
ABD de avrupa butür olaylar şikaye bölümünde en küçük sorunlara kadar anlatılı servis bayi satış sonrası arızası şikayeti menuniyeti yakıtı herşey tarafsız anlatılır..
bunu sizde bilirsiniz...

Yakıtı çekişi konforunu kendin kullanıp görmen çok daha iyi çevrendeki traktörlerden ama ikinci ele bakarsak new holland bir tık daha önde

ufukk link=topic=70236.msg802175#msg802175 date=1385755182' Alıntı:
İkisi içinde fiyat teklifi aldınız mı? Ne civarlarda bir rakam teklif ediyorlar?
konuyu açan kardeşimizin bölgesindeki fiyatları bilmem ama bugün osmaniye tarım fuarında yegenim sormuş
ful oaln erkunt80 lüks 75bine vereceklermiş
ful olan td75i 72bine vereceklermiş
iki traktörde kabinli ve istedigin lastigi almak serbest şekilde fiyatlar böyleymiş
belki azdaha indirebilirler ikisinide

erkuntun hangi serisini düşünüyorsun e mi yoksa ZF mi e serisi ile td arasında fark yok desek yeridir motor yakit çekiş bakimindan birbirine es değer hangisini istersen onu al eğer e serisi düşünüyorsan td yi al yok ben ZF istiyorum dersen de erkunt un lüks serisini al

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...